پنجشنبه, 07 اردیبهشت,1396

مدالم را تقدیم مردم ايران می کنم

صالح چراغی: انگيزه ام دو برابر شده است

مدالم را تقدیم مردم ايران می کنم

وزنه بردار طلايی ايران در رقابت های قهرمانی آسيا گفت: حالا انگيزه دو برابری برای کسب مدال های بيشتر و بهتری دارم.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ صالح چراغی وزنه بردار دسته ٨٥ كيلوگرم ايران که در رقابت های قهرمانی آسيا دو مدال را كسب كرده، در خصوص عملکردش؛ گفت: مسابقات در سطح بسيار بالايی برگزار شد و رقيبان خوبی از کشورهای چين، قزاقستان، تركمنستان و رفيق خوبم مرتضی بيگلری در اين وزن حضور داشتند. خدا كمک كرد و توانستم اين دو مدال را كسب كنم. اين مدال را به مردم ايران تقديم می كنم كه دعای خيرشان باعث شد در اين راه موفق شوم.
  

چراغی ادامه داد: می توانستم در مجموع هم به مدال طلا برسم اما حركت آخر  وزنه از دستم خارج شد. وزنه را دست كم گرفتم و آنقدر دست كم گرفته بودم كه وقتی افتاد، فقط خنديدم. باورم نمی شد اين وزنه بيفتد و در نهایت به مدال نقره دست یافتم.

وی با بيان اين مطلب كه از كسب اولين مدال های بين المللی اش بسيار خوشحال است، تصريح كرد: واقعاً خوشحال هستم و انگيزه ام برای رقابت كردن دو برابر شده است. مطمئن باشيد با قدرت تمريناتم را ادامه می دهم تا در رويدادهای بزرگتر صاحب مدال شوم.

دارنده مدال نقره آسیا در پايان خاطرنشان کرد: جا دارد از پدر، مادر و برادر تشكر كنم كه در اين سال ها خيلی مرا حمايت كردند.از فدراسيون وزنه برداری كه با تمام محدوديت ها اردوهای تيم ملي را برگزار كرد،تشکر کنم. از سجاد انوشيروانی سرمربی تیم ملی تشكر ويژه دارم كه به من اعتماد كرد تا در این ميدان نظرش را جلب کنم. وحید ربيعی مربی تیم ملی و نواب نصير شلال مشاور سرمربی تیم ملی هم خيلي زحمت كشيدند. همچنين از مربيان پايه خودم علیرضا حسينی و جمشید مصلی نژاد هم تشكر می كنم كه براي من زحمت زیادی كشيدند.