دوشنبه, 25 اردیبهشت,1396

محمد زارعی:

نمی خواهم با یک هدف کوچک وزنه برداری را ترک کنم

محمد زارعی:
وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری کشورمان اعتقاد دارد؛ با انگیزه بالا به وزنه برداری بازگشته ام و هم اکنون که شرایط بهتری دارم، نمی خواهم با یک هدف کوچک وزنه برداری را ترک کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمد زارعی ملی پوش دسته 94 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در خصوص آمادگی خود قبل از حضور در مسابقات وزنه برداری بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در کشور آذربایجان گفت: قبل از اعزام به مسابقات از ناحیه پا آسیب دیدم و این مسئله باعث شد تا کمی از برنامه هایم عقب بمانم.ولی با فیزیوتراپی به شرایط ایده آل رسیده ام. در باکو نیز تمرینات خود را ادامه دادم و برای مسابقه فردا(سه شنبه26 اردیبهشت) آماه هستم.
زارعی در خصوص حریفان خود در دسته 94 کیلوگرم تاکید کرد: رقابت در وزن 94 کیلوگرم خیلی سخت تر از اوزان دیگر است. وزنه برداران خوبی از کشورهای مصر، ازبکستان، ترکیه و دو وزنه بردار آذربایجانی به همراه سید ایوب موسوی، حریفانی هستند که در این دوره از مسابقات پیش رو خواهم داشت. اما تلاش می کنم تا با مهار وزنه های دلخواه ام دست پر به ایران بازگردم.
وی در خصوص تجربه حضور در مسابقات بین االمللی تصریح کرد: آخرین بار در سال 2009 و مسابقات جوانان جهان را تجربه کردم و بعد از آن با آسیب دیدگی خیلی سختی مواجه شدم و دیگر در رقابت های بین المللی حضور نداشتم. پس از گذشت چند سال با انگیزه خوبی به وزنه برداری بازگشتم. کادر فنی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان به من اعتماد کردند و به اردوی تیم ملی وزنه برداری برای حضور در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی دعوت شدم.
زارعی در خصوص هدف گذاری برای آینده ورزشی اش یادآور شد: زمانی که به صورت حرفه ای تمرینات را آغاز کردم هدف های زیادی داشتم. هم اکنون که شرایط بهتری دارم، نمی خواهم با یک هدف کوچک وزنه برداری را ترک کنم. نگاهم حضور در مسابقات سطح بالا همچون بازی های آسیایی، مسابقات جهانی و المپیک 2020 است.
لازم به ذکر است؛ رقابت دسته 94 کیلوگرم، فردا(سه شنبه 26 اردیبهشت) ساعت 16:30 به وقت تهران خواهد بود.