دوشنبه, 09 اسفند,1395

محمد رضا براری:

برای بازی‌های آسیایی رکوردم را بیشتر می کنم

محمد رضا براری:

محمد رضا براری  در خصوص حضور در مسابقات آتی گفت: نخستین مسابقه‌ای که در پیش خواهم داشت مسابقات آسیایی خواهد بود و باید برای بازی‌های آسیایی رکورد خودم را بیشتر کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمدرضا براری ملی پوش کشورمان  در خصوص اردوهای تیم ملی وزنه برداری تصریح کرد:  18 نفر در اردوی تیم ملی هستیم و فدراسیون کارهای استعدادیابی را انجام می‌دهد. ما مسابقات جام فجر، مسابقات آسیایی و کشورهای اسلامی را در پیش داریم و قطعاً تیم اصلی در مسابقات جهانی و آسیایی اعزام می شود و جوان‌ترها هم به مسابقات کشورهای اسلامی خواهند رفت.

براری با اشاره به رقابت های جام فجر اظهار داشت: نخستین مسابقه‌ای که در پیش خواهم داشت مسابقات آسیایی خواهد بود. شرایط خوبی دارم و حدود 3 هفته است که تمرینات فشرده شده و به رکورد 400 کیلو هم رسیده‌ام. باید برای بازی‌های آسیایی رکورد خودم را بیشتر کنم و برای جهانی باید به 420 کیلو برسم. شرایطم نسبت به سال‌های قبل خیلی بهتر است. اردوهای مستمری داشتیم و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم تا نتایج زحمات سرمربی و فدراسیون را بدهیم.

وی ادامه داد: برخی وزنه‌برداران که در اردو هستند متاهل‌ هستند و اگر در اردوی پول تو جیبی به ما ندهند، کارمان برای زندگی خیلی سخت می‌شود. زمان برای انجام کار دیگر نداریم و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید کمک کنند. علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری هم تمام تلاشش را به کار گرفته و چند اسپانسر هم آورده، اما حجم کاری فدراسیون زیاد است و چند تیم ملی در اردو هستند. ما دو طلای المپیک در وزنه‌برداری داریم و نیاز است که وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک کمک کنند وگرنه ترکش این موضوع به ما می‌خورد و روی کارمان تاثیر می گذارد.