شنبه, 28 مرداد,1396

مجمع عمومی سالیانه هیئت وزنه برداری استان ایلام برگزار شد

با حضور رئیس فدراسیون انجام گرفت

مجمع عمومی سالیانه هیئت وزنه برداری استان ایلام برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه هیئت وزنه برداری استان ایلام با حضور مرادی رئیس فدراسیون و دیگر اعضای مجمع برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ایلام؛صبح امروز (شنبه28 مردادماه) جلسه مجمع عمومی هیئت وزنه برداری ایلام با حضور علی مرادی و اعضای مجمع در سالن جلسات فرهنگسرای جوان برگزار شد.

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به افتخارات ورزشکاران استان، حضور در بین اعضای هیئت رئیسه هیئت وزنه برداری ایلام و اعضای مجمع را مایه افتخار برای خود و فدراسیون دانست.

وي با بیان اینکه مدیرکل ورزش استان و رئیس هیئت وزنه برداری ایلام از قهرمانان کشور هستند و جای امیدواری است که سکاندار ورزش و هیئت استان هستند، افزود: بحث های صورت گرفته همگی بحث پشتیبانی است. این فدراسیون در صدد مرتفع كردن این مشکلات نه در استان ایلام بلکی در تمام استان ها است.

علی مرادی در خصوص امکانات استانها بیان داشت که از استان های کم برخوردار حمایت خواهیم کرد تا به استان های برخوردار برسند و خواستار ارتباط هیئت با آموزش و پرورش در جهت جذب ورزشکاران با استعداد از مدارس و تقویت پایه این رشته در ایلام شد.

رئیس فدراسیون در مورد فعالیت بانوان در این رشته توضیح داد وگفت : با توجه به ویژگی های موجود در سطح کشور و با کسب مجوز و دیگر طرح های مربوط از کمیته ملی المپیک، در استان هايي که استعداد دارا باشند، کلاس های مربیگری و آموزشی برگزار خواهیم کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان ایلام هم گفت: حضور جناب آقای مرادی ریاست محترم فدراسیون وزنه برداری در استان مایه افتخار است. ایشان با حضور در مجمع عمومی سالیانه هیئت، از نزدیک مشکلات را بررسی خواهد کرد و از حمایت های فدراسیون بیشتر بهره مند خواهیم شد.

حیدر زاده افزود: حضور 5 وزنه بردار از ایلام در تیم ملی رده های مختلف نشان از وجود پتانسیل های خوبی در این رشته در سطح استان دارد.

وی در پایان جهت برگزاری مسابقات کشوری وبین المللی در ایلام اعلام آمادگی کرد و اذعان داشت: با توجه به تفاهم نامه وزارت ورزش با وزارت ورزش عراق وهمچنین انعقاد تفاهم نامه ورزشی میان ایلام و استان واسط عراق درخصوص برگزاری اردوهای آماده سازی تیم های ملی عراق در تمامی رشته ها در رده های سنی مختلف به ویژه وزنه برداری، این استان آمادگی خود را برای برگزاری مسابقات و اردوها اعلام می دارد.