چهارشنبه, 08 دی,1395

مجمع انتخاباتی هیأت وزنه برداری استان همدان برگزار شد

زارعی رییس شد

مجمع انتخاباتی هیأت وزنه برداری استان همدان برگزار شد

محمد زارعی پس از برگزاری مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری استان همدان با کسب 12 رأی، به مدت چهار سال بعنوان رییس هیأت وزنه برداری این استان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مجمع هیات وزنه برداری همدان به ریاست رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان و نایب رییسی غلامرضا سیاه‌پور دبیر فدراسیون و با حضور سایر اعضا در سالن کنفرانس مجموعه سنگنوردی مرحوم فرهاد میرزاجانی برگزار شد.

همچنین؛ در این انتخابات چهار نفر برای ریاست هیات وزنه برداری همدان کاندید بودند که زرینی و دشتی پس از ارائه برنامه های خود انصراف خود را اعلام کردند و بختیاری یکی دیگر از نامزدهای این انتخابات قبل از برگزاری مجمع از حضور در مجمع انصراف داد.

گفتنی است؛ پس از رای گیری محمد زارعی با کسب 12 رای از مجموع 15 رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات وزنه برداری استان همدان انتخاب شد.ناصر کیانی دیگر کاندید این مجمع نیز 3 رای کسب کرد.

محمد زارعی رییس جدید هیات وزنه برداری همدان نیز پس از پایان این مجمع گفت: قهرمان پروری و برنامه های آموزشی به ویژه پیرامون مبارزه با دوپینگ و کارگاه های مربیگری و داوری از رویکردهای این هیات است. تلاش ما باید بر پایه اتحاد و همدلی تمامی اعضا باشد و از تمام ظرفیت ها برای موفقیت ورزش وزنه برداری استان همدان استفاده شود.

 

وی اضافه کرد: جذب قهرمانان بومی وزنه برداری همدان که هم اکنون در سایر باشگاه هستند نیز در دستور کار است و می خواهیم با جذب این نخبه ها، شرایط را برای موفقیت وزنه برداری استان مهیا سازیم.
زارعی بیان کرد: احترام به پیشکسوتان، توجه به هیات های وزنه برداری شهرستان ها و استعدادیابی از دیگر برنامه های چهار سال آینده است.