چهارشنبه, 19 آبان,1395

قول اعزام کامل تیم ها به قطر کاپ را گرفتیم

رییس فدراسیون وزنه برداری: میزبانی ضعیف ژاپن باورکردنی نیست!

قول اعزام کامل تیم ها به قطر کاپ را گرفتیم

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری در خصوص شرکت نمایندگان باشگاهی کشورمان در جام باشگاههای آسیا گفت: برای حضور در قطرکاپ یک سهمیه اضافه کردیم و همچنین قول اعزام تیم ها با ترکیب کامل، به این رقابتها را هم گرفتیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان در خصوص میزبانی ژاپنی ها دراین دوره از مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا تاکید کرد: برای ما هم تازگی داشت که ژاپن در برگزاری مسابقات این گونه ضعیف عمل کند. تا این لحظه برگزاری مسابقات ایده آل نیست و از لحاظ اسکان و تغذیه با کمبودهای زیادی مواجه هستیم.
رییس فدراسیون وزنه برداری در خصوص پیش بینی عملکرد دو تیم ملی نوجوانان و جوانان ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا تصریح کرد:ارزیابی که از تیم ملی نوجوانان و جوانان و صحبت های که با کادر فنی این دو تیم داشتم وضعیت تیمی قابل قبول است و انتظار داریم که اکثر وزنه برداران ملی پوشمان عملکرد قابل قبولی داشته باشند.
مرادی با تایید خبرمیزبانی کشورمان در دومین دوره رقابتهای بین المللی جام فجردر استان خوزستان و شهر اهواز اضافه کرد: در جلسه اجرایی هیأت رییسه کنفدراسیون وزنه برداری آسیا، وزنه برداری ایران برای میزبانی دومین دوره رقابتهای بین المللی جام فجر از در تاریخ 14 تا18 اسفند در اهواز اعلام آمادگی کرده است، که فردا درنشست هیات رییسه آسیا امیدواریم مورد تایید اعضای کنگره قراربگیرد. همچنین نمایندگان فدراسیون قوانین و مقررات این تورنمنت را برای برگزاری هرچه باشکوهتر شدن جام فجر در این جلسه مطرح خواهند کرد.
رییس فدراسیون وزنه برداری در خصوص اعتراض به نحوه برگزاری رقابتهای جام باشگاههای آسیا خاطرنشان کرد:با توجه به تشکیل جلسه هیأت رییسه فدراسیون وزنه برداری آسیا در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا در ژاپن، جلساتی را با مسئولان اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا داشتم که در این جلسات رسما اعلام کردم، فدراسیون کشورمان اعتراضی کتبی و رسمی مبنی برتغییرات غیر قابل قبول و ضعف کادربرگزاری مسابقات باشگاههای آسیا که قراراست با عنوان قطر کاپ به میزبانی دوحه برگزار شود را دارد. برهمین اساس خوشبختانه با پی گیری هایی که انجام شد، موفق شدیم با قبول اعتراضمان از سوی اعضاء هیأت رییسه کنفدراسیون وزنه برداری آسیا، تصمیم جدید مبنی بر حضور تیم های باشگاهی ایران در این رویداد بر این شد که از کشورمان علاوه بردوتیم ذوب آهن و ملی حفاری ، تیم نیروی زمینی نیز بعنوان سومین نماینده باشگاهی وزنه برداری ایران در این رویداد بین المللی حضور یابد. بنابراین سهمیه کشورمان از دو به سه تیم باشگاهی تغییر یافت. همچنین مقرر شد هر سه تیم با ترکیب کامل عازم مسابقات قطر کاپ شوند. بنابراین خوشحال هستم که توانستیم با رایزنی که انجام شد ضمن اینکه شرایط حضور کامل تیم ها را در این میدان بین المللی فراهم کردیم، یک سهمیه اضافه برآنچه که وجود داشت را برای باشگاه های فعال وزنه برداری ایران بدست بیاوریم.