شنبه, 21 اسفند,1395

قهرمان دسته 77 كيلوگرم فجر كاپ:

خوشحالم عيدي خوبي به پدر و مادرم دادم

قهرمان دسته 77 كيلوگرم فجر كاپ:
غزاليان قهرمان دسته 77 كيلوگرم گفت: با كسب يك نتيجه خوب در فجر كاپ، عيدي خوبي به پدر و مادرم دادم، آنها با شنيدن خبر قهرمانيم خيلي خوشحال شدند


به گزارش روابط عمومي فدراسيون وزنه برداري؛
حسين غزاليان وزنه بردار دسته 77 كيلوگرم تيم ملي جوانان كشورمان در خصوص شرايط رقابت هاي بين المللي فجركاپ توضيح داد: جام بين المللي فجر با استانداردهاي بين المللي iwf و همچون رقابت هاي جهاني در شهر اهواز برگزار شد و اين مسابقات تجربه خوبي بود. براي دومين بارتجربيات زيادي را در مسابقه بين المللي بدست آوردم.

ملي پوش دسته 77 كيلوگرم در خصوص رقابت با زندي ديگر هم تيمي خود در تيم ملي جوانان و نيزحريف تركيه اي گفت: سطح مسابقات در دسته 77 كيلوگرم بهتر و بالاتر از ساير اوزان بود، عباس زندي و ابراهيم از تركيه حريفان خيلي خوبي بودند. در حركت يكضرب به دليل تغيير قانون اختلاف وزن در جايگاه دوم قرار گرفتم. اما درحركت دو ضربف توقع بيشتري از خودم داشتم، منتها به علت وزن كم كردن براي حاضر شدن در اين رقابت ها نتوانستم وزنه آخر را بالاي سر ببرم، به هرحال و مجموع خوشحالم كه توانستم به سكوي قهرماني برسم.

وي ادامه داد: با كسب يك نتيجه خوب در فجر كاپ، عيدي خوبي به پدر و مادرم دادم، آنها با شنيدن خبر قهرمانيم خيلي خوشحال شدند و اميدوارم همين اتقاق در رقابت هاي وزنه برداري سال 2017 جهان اگر در معيت تيم ملي جوانان بودم در ژاپن برايم تكرار شود.

غزاليان در خصوص وضعيت اردوهاي تيم ملي جوانان خاطرنشان كرد: در حدود دو ماه است كه در اردوي تيم ملي جوانان هستم و همه چيز عالي و ايده آل است. با تدابير و تمرينات منظم محمد حسين برخواه سرمربي تيم ملي جوانان ركوردهاي خيلي خوبي را به نام خود ثبت كرده ام.