ﺳﻪشنبه, 13 تیر,1396

قهرمانی دسته 69 کیلوگرم به زارعی رسید

ملی پوشان جوانان کشورمان در مرحله نخست لیگ صدرنشین شدند

قهرمانی دسته 69 کیلوگرم به زارعی رسید
با پایان رقابت دسته 69 کیلوگرم مرحله اول لیگ وزنه برداری جوانان باشگاههای کشور، مصطفی زارعی از تیم ملی حفاری اهواز با مجموع 295 کیلوگرم در صدر این وزن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مرحله نخست رقابت های لیگ وزنه برداری جوانان باشگاههای کشور در دسته 69 کیلوگرم بعدازظهر امروز(سه شنبه13 تیرماه) پیگیری شد.در این وزن 5 وزنه بردار حضور داشتند که در نهایت زارعی از تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز با احتساب رکوردهایش در مسابقات جهانی جوانان به مقام نخست دست پیدا کرد.
گفتنی است؛ مصطفی زارعی وزنه بردار تیم ملی جوانان کشورمان که چندی پیش در رقابت های قهرمانی جوانان جهان به میزبانی ژاپن شرکت داشت، توانست در حرکت یکضرب 133کیلوگرم، در حرکت دوضرب 162 کیلوگرم و مجموع 295 کیلوگرم را به نام خود ثبت کند و با احتساب این رکوردها در مرحله اول لیگ وزنه برداری جوانان باشگاههای کشور در صدر این وزن قرار گرفت.
همچنین؛ حسین سلطانی دیگر ملی پوش جوانان کشورمان از تیم مناطق نفت خیز جنوب خوزستان نیز با احتساب رکوردهای مسابقات جهانی ژاپن با ثبت وزنه های 133 کیلوگرم در حرکت یکضرب، 155 کیلوگرم در حرکت دوضرب و با مجموع 288 کیلوگرم در جایگاه دوم دسته 69 کیلوگرم ایستاد.
لازم به ذکر است؛ روح اله بیرالوند وزنه بردار تیم نیروی زمینی ارتش با مجموع 280 کیلوگرم سوم شد. محمد حسین کیهانی از تیم عقاب و سامان منصوبی از نیروی زمینی ارتش به ترتیب چهارم و پنجم شدند.