یکشنبه, 14 شهریور,1395

قهرمانان المپيک ريو با رییس مجلس دیدار کردند

مراسم تجلیل از مدال‌ آوران در خانه ملت برگزار شد

قهرمانان المپيک ريو با رییس مجلس دیدار کردند

قهرمانان و مدال آوران در المپیک 2016 ریو، صبح امروز در خانه ملت حضور پیدا کرده و با دکتر علی لاریجانی رییس مجلس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مراسم تجليل از مدال آوران المپيک 2016ريو، با حضور دکترعلی لاريجانی رييس مجلس شورای اسلامی رييس مجلس در خانه ملت برگزار شد.کاروان ورزشی ايران با نام امام رضا(ع) در المپيک 2016 ريو در 14 رشته شرکت کرد که 8 مدال ( 3 طلا، يک نقره و 4 برنز ) برای کشورمان در رشته‌های وزنه‌برداری، کشتی آزاد و فرنگی و تکواندو بدست آمد.کيانوش رستمی و سهراب مرادی قهرمانان طلایی وزنه برداری  به همراه حسن يزدانی دارنده مدال طلا در کشتی آزاد، کميل قاسمی دارنده مدال نقره، سعيد عبدولی و قاسم رضايی در کشتی فرنگی، حسن رحيمی در کشتی آزاد و کيميا عليزاده در تکواندو توانستند ايران را صاحب 4 مدال برنز کنند.

علاوه بر قهرمانان المپيکی، دکتر محمود گودرزی وزير ورزش و جوانان، معاونان وزیر ورزش، روسای فدراسيون ها  و همچنین علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری نيز در اين مراسم حضور داشتند.

گفتنی است؛ قهرمانان المپیک ریو با دکترعلی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی گفت و گو کردند و رییس مجلس شورای اسلامی هم قول داد در آینده ای نزدیک مشکلاتی که مدال آوران المپیکی دارند را هر چه سریعتر و با اقدامی ویژه حل کند.

لازم به ذکر است؛ دکتر لاريجانی پيش از سفر ورزشکاران به المپيک ريو از اردوی آماده سازی تيم‌های ورزشی اعزامی به اين رقابت‌ها هم بازديد کرده بود.