ﺳﻪشنبه, 23 بهمن,1397

قدردانی ویژه خانواده وزنه برداری کشور از مسئولان وزارت ورزش و کمیته المپیک

مرادی: جام فجر باقدرت و باشکوه برگزار خواهد شد

قدردانی ویژه خانواده وزنه برداری کشور از مسئولان وزارت ورزش و کمیته المپیک

رئیس فدراسیون وزنه برداری از وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک به دلیل حمایت ویژه از این ورزش تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، علی مرادی در پی دیدار با مسئولان ورزش کشور در راستای ایجاد تغییراتی در نحوه برگزاری جام بین المللی فجر، اظهار داشت: باید تشکر ویژه خودم را به عنوان نماینده خانواده بزرگ وزنه برداری از آقای دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و دکتر صالحی امیری رئیس محترم کمیته ملی المپیک داشته باشم که عنایت و توجه ویژه ای به این ورزش دارند. بی تردید چنین حمایت ها و توجهاتی موجب می شود تا شاهد تداوم نتایج درخشان و قهرمانی هایی باشیم که در این سالها کسب شده است.

وی افزود: باید تشکر ویژه ای نیز از دکتر داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش نیز داشته باشم که همواره نگاه حمایتی به وزنه برداری داشته و در این مقطع نیز با تمام قدرت وارد میدان شد تا بتوانیم میزبانی شایسته دیگری را به ثبت برسانیم که در این مسیر، دکتر فرامرزیان نیز همواره نهایت همکاری و توجه را داشته اند که قدردان تمام این موارد هستیم.

رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به تلاش ویژه دکتر قریشی رئیس هیئت استان خوزستان و تمامی همکاران وی برای امکان میزبانی و تشکر از آنها، عنوان کرد: در این چند روز، تماس های مکرری از استان های مختلف داشتیم تا میزبانی این دوره را که بایستی در اسفند ماه برگزار شود، دریافت کنند که با توجه به کم بودن زمان، امکان آن برای امسال فراهم نیست؛ اما خرسندیم که وزنه برداری به چنین جایگاهی رسیده که تمامی کشور را در کنار خود می بیند.

مرادی ادامه داد: باید تقدیر و تشکر خود را از بذل توجه آقایان کمانه مدیرکل استان فارس و فتاحی مدیرکل استان خراسان رضوی اعلام کنم که در این روزها پیگیر میزبانی جام فجر بودند. در اینجا، تقدیر ویژه ای نیز از شورای محترم شهر مشهد مقدس و به ویژه خانم دکتر رمارم دارم که حمایت های آنها از وزنه برداری را فراموش نخواهیم کرد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در پایان با تشکر از تمامی پیشکسوتان، زحمتکشان و علاقه مندان به این ورزش در سراسر کشور که زمینه اعتلای آن را در کشور و جهان فراهم کرده اند، عنوان کرد: با حمایت های ویژه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، جام فجر را با قدرت و باشکوه در تهران میزبانی خواهیم کرد تا بار دیگر شاهد برافراشته شدن پرچم مقدس کشورمان در عرصه های جهانی باشیم.