چهارشنبه, 03 خرداد,1396

قبل از حضور در انتخابات فدراسیون جهانی

رییس فدراسیون با اعضای تیم جوانان دیدار کرد

قبل از حضور در انتخابات فدراسیون جهانی
رییس فدراسیون وزنه برداری که قرار است برای حضور در انتخابات جهانی به تایلند سفر کند، با اعضای تیم ملی وزنه برداری دیدار و گفت و گوی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری که قرار است روز جمعه5خرداد برای حضور در انتخابات فدراسیون جهانی به تایلند برود، قبل از عزیمت به بانکوک، در سالن تمرین کمپ تیم های ملی با اعضای تیم ملی وزنه برداری جوانان دیدار و گفت و گو کرد.

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری همچنین خطاب به اعضای تیم ملی جوانان عنوان داشت: امروز روز سوم خرداد، روزی که جوانانی هم چون شما در مقابل کشورهای اسکتباری و ابرقدرت جهان ایستادگی کردند و توانستند خرمشهر را از دست دژخیمان بعثی آزاد کنند. شما هم با تلاش خود در عرصه ها بین المللی نام ایران را طنین انداز می کنید.

وی در ادامه تاکید کرد: این بار که به مسابقات جهانی اعزام می شوید خیلی بهتر از سال قبل نتیجه خواهید گرفت، چون قدرت و تجربه زیادی از مسابقات قبلی خود دارید و این بار هم از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهید کرد. در پایان رییس فدراسیون برای همه ملی پوشان در رقابت های قهرمانی جوانان در توکیوی ژاپن آرزوی موفقیت کرد.