چهارشنبه, 01 اردیبهشت,1395

قبل از اعزام تیم ملی به دوئل آسیایی

دکتر سجادی: امیدوارم به اندازه حلقه های المپیک مدال بگیرید

قبل از اعزام تیم ملی به دوئل آسیایی

نصراله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان قبل از اعزام تیم ملی بزرگسالان به مسابقات قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان در کمپ تیم های ملی حضور پیدا کرد و از تمرینات تیم های ملی نوجوانان و بزرگسالان بازدید بعمل آورد. دکتر سجادی در بخشی از این بازدید، به ملی پوشان تیم ملی وزنه برداری بزگسالان عازم به مسابقات قهرمانی آسیا گفت:امیدوارم سری بعد به دیدار شما  می آیم به اندازه حلقه های المپیک مدال  بدست آوردید و  پیروزی تان را جشن بگیریم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ صبح امروز چهارشنبه(یکم اردیبهشت ماه) نصراله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، در کمپ تمرینی تیم های ملی وزنه برداری حضور یافت و از اردوی تیم های ملی نوجوانان و بزرگسالان بازدید بعمل آورد.

دکتر سجادی درصحبت های خود به ملی پوشان گفت: گزارش های که رییس فدراسیون و کادر فنی از شرايط تيم ملی وزنه برداری ايران می دهند نشان از این دارد که تیم ملی روز به روز منسجم تر كار می كند.انگيزه بالا و تمرينات وزنه برداران نشان دهنده روحيه بالا و عزم راسخ برای موفقيت است.اميدوارم در المپيک ريو يكی از بهترين نتايج تاريخ وزنه برداری ايران رقم بخورد.

معاون وزارت ورزش و جوانان در پایان این بازدید تاکید کرد: امیدوارم سری بعد به دیدار شما  می آیم به اندازه حلقه های المپیک مدال  بدست آوردید و  پیروزی تان را جشن بگیریم.

علي مرادی ریيس فدراسيون وزنه برداری نیزخاطرنشان کرد: تيم ملی در رقابت های قهرمانی آسيا با تركيب كامل حضور خواهد يافت. پولادمردان در تلاش هستند در آوردگاه هايی مانند قهرمانی آسيا، جام فجر و در نهايت بازی های المپيک دل مردم را شاد كنند