دوشنبه, 30 بهمن,1396

قاسمیان: ورزش بانوان در خراسان رضوی در مسیر پیشرفت است

۱۳ وزنه‌بردار، ۳داور و سرپرست به رکوردگیری کشوری اعزام شدند

قاسمیان: ورزش بانوان در خراسان رضوی در مسیر پیشرفت است
رئیس هیئت وزنه‌برداری خراسان رضوی گفت: با توجه و کمک مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ورزش بانوان امروز در مسیر پیشرفت است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، احسان قاسمیان رئیس هیئت وزنه برداری استان خراسان رضوی، مهمترین دلایل کسب نتیجه تیم وزنه‌برداری بانوان استان را حمایت و اعتماد مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی دانست و اظهار کرد: در جلسه قبلی در خصوص فعالیت‌های بانوان گزارشی را به کوروش صبوریان ارائه دادیم و چهاردهم بهمن ماه تیم متشکل از ۱۳ وزنه‌بردار، ۳داور و سرپرست به رکوردگیری کشوری اعزام شد.

وی افزود: تنها استانی بودیم که تقریباً در همه اوزان نماینده داشتیم و توانستیم امتیاز خوبی را کسب کنیم در رده نوجوانان و جوانان ۲ وزنه‌بردار از خراسان رضوی به اردوهای تیم ملی که در خوزستان برگزار خواهد شد دعوت شدند همچنین امیدواریم در تیم بزرگسالان نیز نماینده از استان داشته باشیم متاسفانه حساسیت در این رشته و محدودیت‌های فرهنگی باعث شده بود تمام استان ها نتوانند از ظرفیت که دارند استفاده کنند.
رئیس هیئت وزنه برداری استان در پایان خاطرنشان کرد: طوبی عباسی در دسته ۵۳ کیلوگرم، ریحانه ناصری در دسته ۶۳ کیلوگرم، سکینه قلی‌زاده به همراه مینا اسطوری در دسته ۹۰ کیلوگرم در این دوره از مسابقات به مقام سوم دست یافتند. ندا قادری‌پور در دسته ۵۸ کیلوگرم به مقام نائب قهرمانی دست یافت. شیرین تولایی در دسته ۶۹ کیلوگرم، مرضیه قنبری در دسته ۷۵ کیلوگرم و نگین ولیان در دسته مثبت ۷۵ کیلوگرم به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات رسیدند.