شنبه, 09 مرداد,1395

فقط روی برنامه خودم تمرکز دارم

سهراب مرادی: بود و نبود روس ها برایم فرقی ندارد

فقط روی برنامه خودم تمرکز دارم

وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان در خصوص حذف وزنه برداران روسی از بازی های المپیک2016 ریو این چنین اعتقادی دارد و می گوید: وزنه برداران تیم ملی روسیه همیشه در رقابتهای المپیک بهترین هستند ولی من به عدم حضور آنها در المپیک2016 ریو خیلی اهمیت نمی دهم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سهراب مرادی وزنه بردار رکورد دار دسته 94 کیلوگرم کشورمان در خصوص حذف تیم ملی وزنه برداری روسیه از بازی های المپیک2016 ریو تاکید کرد: روسیه مثل ما جزو کشورهای مطرح در رشته وزنه برداری است و قطعا عدم حضورش در رقابتهای المپیک روی سطح کیفی بازی ها تاثیرگذار است.اما من به این موضوع خیلی اهمیت نمی دهم.

وی ادامه داد: بود و نبود روس ها خیلی برای من مهم نیست.چون تمرکزم روی تمریناتم است و فقط به برنامه ریزی که دارم فکر می کنم.برای حضور و کسب افتخار در المپیک آماده ام و امیدوارم مزد زحمات شبانه روزی ام را در ریو با دشت مرغوبترین نشان المپیک کسب کنم.

سهراب مرادی که اهل شهرستان سده لنجان از استان اصفهان است در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر تنها وزنه بردار اصفهانی هستم که موفق به کسب مجوز حضور در بازی های المپیک شدم.امیدوارم با درخشش در ریو بتوانم برای اصفهانی های عزیز در المپیک کسب افتخار کرده و ورزش استان اصفهان را در این رویداد بزرگ سربلند کنم.