یکشنبه, 16 تیر,1398

علی مرادی همچنان رئیس فدراسیون وزنه‌برداری باقی ماند

برای 4 سال دیگر

علی مرادی همچنان رئیس فدراسیون وزنه‌برداری باقی ماند

با برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری علی مرادی توانست با کسب 22 رای برای چهار سال بر کرسی ریاست این فدراسیون تکیه بزند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری؛ صبح امروز (یکشنبه 16 تیرماه) مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌بردای در سالن ابوالقاسم فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد. مدعیان ریاست کرسی این فدراسیون برنامه‌های خود را در حضور اعضای مجمع ارائه دادند. در نهایت پس از رای‌گیری اعضای این مجمع، علی مرادی توانست با کسب ۲۲ رای از ۴۳ رای ماخوذه همچنان رئیس فدراسیون وزنه‌برداری باقی ماند.

مرادی پیش از این نیز رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بود که در اردیبهشت ماه سال 98 دوره 4 ساله ریاست وی در فدراسیون به پایان رسیده بود.وزارت ورزش پس از پایان دوره چهار ساله او، «علیرضا خسروی» را به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب کرد.

این مجمع با حضور «محمدرضا داورزنی» نماینده وزارت ورزش و «کیکاوس سعیدی» نماینده کمیته ملی المپیک برگزار شد.سجاد انوشیروانی، محمدرضا آخوندی، عبدالکریم پورکیان، کوروش باقری، حسین رضازاده، شهرام عظیمی، فرشاد غزالیان، علی مرادی و نصرت الله عابدینی نفراتی بودند که برای پست ریاست فدراسیون نام نویسی کردند.

کوروش باقری و نصرالله عابدینی به سود سجاد انوشیروانی انصراف دادند.حسین رضازاده نیز در مجمع حضور نداشت. سجاد انوشیروانی 11 رای، محمدرضا آخوندی 8 رای و فرشاد غزالیان نیز 2 رای بدست آورند.