شنبه, 20 خرداد,1396

علی داودی:

امیدوارم در ژاپن باز هم طلا بگیرم

علی داودی:

قهرمان وزنه برداری نوجوانان جهان معتقد است؛ در تمامی مسابقات بین المللی توانستم مدال طلا را بدست آورم و امیدوارم این روند را در رده سنی جوانان حفظ کنم.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون وزنه برداری؛ علی داودی ملی پوش دسته 105+ کیلوگرم جوانان کشورمان در خصوص شرایط آمادگی خود قبل از اعزام به مسابقات جهانی ژاپن، اظهار کرد: در تمرینات چند هفته گذشته از ناحیه مچ دست دچار آسیب دیدگی جزیی شدم ولی در حال حاضر با شرایط خیلی خوبی برای حضور در مسابقات جهانی جوانان آماده می شوم.

دارنده مدال طلای نوجوانان جهان در خصوص شناخت از رقیبانش تاکید کرد: در رقابت های دسته 105+ کیلوگرم جوانان جهان حریف خوبی همچون سیمون مارتیروسیان ارمنستانی، دارنده مدال نقره المپیک2016 ریو را برای کسب مدال پیش رو دارم. رقابت با این حریف عنوان دار، بسیار سخت و دشوار خواهد بود. همچنین در این وزن رقیبانی از صربستان و گرجستان نیز دارم.

وی در خصوص مارتیروسیان (نایب قهرمان المپیک 2016 ریو دسته 105 کیلوگرم) اضافه کرد: البته مارتيروسيان حريف قدرتمندی است ولی من هم از لحاظ روحی و جسمانی در شرایط خوبی قرار دارم و به طور حتم در رقابت دسته 105+ کیلوگرم قهرمانی جوانان جهان، برای  او مشكل ساز خواهم شد.

داودی در خصوص تجربه حضور در رقابت های جهانی و آسیایی رده سنی نوجوانان را دارد، خاطرنشان کرد: سال گذشته در مسابقات جهانی نوجوانان پنانگ مالزی و نوجوانان آسیا در ژاپن به 6 مدال طلا دست پیدا کردم و همچنین در جام فجر نیز روی سکوی نخست قرار گرفتم. در تمامی مسابقات بین المللی توانستم مدال طلا را بدست آورم و امیدوارم این روند را در رده سنی جوانان حفظ کنم.

وی در پایان گفت: با کسب سه مدال طلا در مسابقات جهانی ژاپن سعی دارم دل خانواده ام را شاد کنم و همچنین زحمات آقایان محمد حسین برخواه و اکبر خورشیدی فر اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان را جبران کنم.