ﺳﻪشنبه, 25 آبان,1395

علی داودی:

کسب مدال طلا و نقره فوق سنگین همیشه لذت بخش بوده است

علی داودی:
علی داودی وزنه بردار دسته 94+ کیلوگرم کشورمان معتقد است؛ از اینکه مدال های طلا و نقره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا به کشورمان رسید، خیلی خوشحالم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی داودی وزنه بردار دسته فوق سنگین تیم ملی نوجوانان کشورمان در خصوص رقابتهای قهرمانی آسیا در توکیوی ژاپن تصریح کرد:در مسابقات جهانی حریفان بسیار قدرتمند و آماده ای داشتم.سطح رقابتهای جهانی بالاتر از آسیا بود وبه دلیل اینکه ظرف 20 روز گذشته در پیکارهای جهانی هم وزنه زده بودم، خستگی باعث شده به رکوردهای بالاتر حمله نکنم.

وی ادامه داد: با این وضعیت توانستم به قهرمانی دسته 94+ کیلوگرم آسیا دست پیدا کنم خدا را شکر می کنم.از اینکه مدال ای طلا و نقره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا نیز برای ایران بود خیلی خوشحالم.

داودی در خصوص حضور در رده جوانان گفت: در مسابقات سال آینده باید در رده سنی جوانان به میدان بروم. مطمئناً حریفان قدرتمندی در این رده سنی خواه داشت .خیلی دوست دارم در جوانان نیز همانند رده نوجوانان مدال طلای جهان را بدست آوردم.

وزنه بردار طلایی رقابتهای جهانی و آسیایی در خصوص تلاش های مربیان تیم ملی نوجوانان اظهار داشت:محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی خیلی برای من زحمت زیادی کشید تا بتوانم به مدال طلای آسیایی و جهانی دست پیدا کنم.از مربیان تیم ملی بسیار تشکر می کنم که در حدود 14 ماه برای قهرمانی تیم ملی نوجوانان در جهان و آسیا تلاش کردند و همیشه سپاسگزار آنها هستم.

داودی در خصوص حمایت ها و تشویق های تماشاگران ایرانی در سالن برگزاری مسابقات وزنه برداری  قهرمانی آسیا در توکیوی ژاپن تاکید کرد: تماشاگران زیادی در سالن برگزاری مسابقات حضور پیدا کردند که تشویق های آنها باعث شد ما بهتر وزنه ها را بزنیم و قهرمان آسیا شویم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از علی مرادی رییس فدراسیون و دکتر داود باقری نایب رییس فدراسیون وزنه برداری تشکر می کنم که اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان را همیشه برگزار کردند.حتی زمانی که اردوی بزگسالان تعطیل بود، مسئولان فدرسیون برای ما هیچ چیز کم نگذاشتند و تمام امکانات را برای درخشش وزنه برداران در رقابتهای آسیایی و جهانی فراهم کردند.