دوشنبه, 09 مهر,1397

عسگری دون : وزنه بردار کم تجربه ای نیستم

یوسفی: هدفم گرفتن طلای المپیک نوجوانان است

عسگری دون : وزنه بردار کم تجربه ای نیستم

امیر رضا عسگری دون در دسته 85 کیلوگرم و علیرضا یوسفی وزنه بردار دسته 85+ کیلوگرم، دو ملی پوش اعزامی به بازی های المپیک نوجوانان 2018 بوینس آیرس، قبل از حضور در این مسابقه مهم در خصوص آخرین شرایط  خود گفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ امیر رضا عسگری دون ملی پوش بابلی وزنه برداری نوجوانان کشورمان در خصوص حضور در بازی های المپیک 2018 بوینس آیرس آرژانتین، اظهار داشت: از اینکه یکی از نماینده های وزنه برداری ایران در بازی های المپیک نوجوانان هستم بسیار خوشحالم و با تمام قدرت برای افتخارآفرینی در این مسابقات تلاش خواهم کرد. تمرینات خوبی را در اردوهای مختلف تیم ملی نوجوانان داشتم و آمادگی خوبی دارم.
ملی پوش 17 ساله تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران درمورد اینکه تجربه زیادی را از رقابتهای بین المللی به دست آورده، خاطرنشان کرد: دوسال گذشته در چندین مسابقه قهرمانی نوجوانان آسیا و جهان حضور داشتم و وزنه بردار کم تجربه ای نیستم. به رکوردهای خوبی دست پیدا کرده ام و شانس مدال خواهم داشت.
عسگری دون در خصوص حریفانش نیز گفت: با کمک آقای امینی فرد سرمربی تیم ملی نوجوانان از رقبای خود شناخت کافی پیدا کرده ام. وزنه بردارانی از کشورهای ایتالیا، آلمان و گرجستان حریفان اصلی من در دسته 85 کیلوگرم هستند.
وی در پایان اضافه کرد: از زحمات ریاست فدراسیون وزنه برداری و مربیانم که برای پیشرفت من زحمت کشیدند تشکر و قدردانی می کنم.

ملی پوش فوق سنگین وزنه برداری نوجوانان ایران گفت: برای گرفتن مدال طلای بازی های المپیک نوجوانان 2018 بوینس آیرس، تمرینات سخت و نفس گیری را پشت سر گذاشته ام.
علیرضا یوسفی ملی پوش 15 ساله و قائمشهری وزنه برداری نوجوانان کشورمان در خصوص اردوهای آماده سازی تیم ملی نوجوانان کشورمان جهت حضور در المپیک تابستانی نوجوانان در آرژانتین، اظهار داشت: پیش از اعزام به بازی های المپیک نوجوانان 2018 بوینس آیرس اردوهای مداوم ومستمری داشتیم. شرایط اردوها بسیار خوب است و در چند ماه اخیر با نظم خاصی در حال تمرین با کادرفنی تیم ملی هستم. برای گرفتن مدال طلا در این رویداد مهم تمرینات سخت و نفس گیری را پشت سر گذاشته ام.
وی ادامه داد: روز شنبه 21 مهرماه در رقابتهای دسته 85+ کیلوگرم بازی های المپیک نوجوانان 2018 بوینس آیرس روی تخته می روم. حریفان قدرتمندی در این رقابت ها حضور دارند و کار بسیار دشواری برای کسب مدال طلا دارم.
دارنده مدال طلای قهرمانی 2018 نوجوانان آسیا در اورگنج ازبکستان در پایان خاطر نشان کرد: از خانواده و مربیان زحمت کش خود تشکر می کنم که در این مسیر مرا کمک کردند.

بازی های المپیک2018 نوجوانان 14 تا 26 مهرماه در بوینس آیرس آرژانتین برگزار خواهد شد.