شنبه, 23 تیر,1397

عزیزی: سال بعد جبران می کنم

پس از کسب مدال برنز حرکت یکضرب قهرمانی جوانان جهان

عزیزی: سال بعد جبران می کنم

ملی پوش دسته 105 کیلوگرم  وزنه برداری جوانان کشورمان گفت: از عملکرد ام در این مسابقات رضایت ندارم، ولی سعی دارم با تلاش دوچندان، سال آینده مدال طلا بگیرم و جبران مافات کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ امیر عزیزی در خصوص مسابقه دسته 105 کیلوگرم رقابتهای قهرمانی جوانان جهان در تاشکند ازبکستان، اظهار داشت: مسابقات جهانی امسال از سطح بالایی برخوردار بود و حریفان از کشورهای ازبکستان، گرجستان و مصر با تمام قدرت در این دوره شرکت کرده بودند. در حرکت یکضرب مدال برنز را به دست آوردم و در حرکت دوضرب پنجم و در مجموع چهارم شدم.

وی ادامه داد:بهتر از این می توانستم وزنه بزنم و اگر وزنه 202 کیلویی را در مرتبه سوم حرکت دوضرب به ثبت می رساندم، مدال برنز دوضرب و مجموع می گرفتم. از عملکردم راضی نیستم ولی امیدوارم برای سال آینده با تلاش مضاعف و تمرینات مداوم به مدال طلا جوانان جهان دست پیدا کرده و جبران مافات کنم.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: از پدر و مادرم، علی نصرتی، مهندس امیدی رئیس هیئت وزنه برداری استان زنجان، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری، حمید رشیدی سرمربی تیم ملی جوانان و نوجوانان بسیار تشکر می کنم که برای حضور در مسابقات بین المللی مرا کمک کردند.