دوشنبه, 28 خرداد,1397

عزیزی: تمرینات در همدان ایده آل بود

به آمادگی ۹۰درصدی رسیده ام

عزیزی: تمرینات در همدان ایده آل بود

ملی پوش دسته 105 کیلوگرم جوانان گفت: تمرینات سطح ارتفاع در اردوی همدان، ایده آل دنبال شد و کادر فنی از این اردو رضایت کامل داشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، امیر عزیزی در خصوص برپایی اردوی همدان اظهار داشت: اردوی 5 هفته ای تیم ملی نوجوانان و جوانان، تمرینات سطح ارتفاع بود که از لحاظ تنفس و استقامت عظلات کمک بسیاری به ما کرد. فاصله نزدیک سالن تمرین، هتل و استخر نیز برای بهتر برگزاری تمریناتمان به کمک کادر فنی آمد.
وی ادامه داد: اردوی با کیفیتی را در شهرستان مریانج داشتیم و تمرین با کیفت بالا برگزار شد. به همین دلیل، از دکتر زارعی، حسنی و شیرزادی مسئولان هیئت وزنه برداری استان همدان تشکر می کنم که خیلی زحمات کشیدند تا وزنه برداران ملی پوش با هیچ مشکلی مواجه نشوند.
عزیزی در خصوص آمادگی اش در این اردو گفت: پس از مسابقات آسیایی، با تمرینات منظم و مستمر به آمادگی ۹۰درصدی رسیده ام. از لحاظ روحی  نیز کاملا آماده هستم و آسیب دیدگی خاصی هم ندارم.
وزنه بردار زنجانی کشورمان در خصوص شناخت از حریفانش در مسابقات جهانی جوانان خاطر نشان ساخت: رقیبان سرسختی از کشورهای ازبکستان، گرجستان و الجزایر دارم که امیدوارم با کمک  حمید رشیدی، سرمربی و علی نصرتی، مربی تیم ملی جوانان در مسابقات جهانی پرچم کشورمان را به اهتزاز در بیاورم.
وی در پایان اضافه کرد: رئیس فدراسیون حمایت همه جانبه ای را از تیم های ملی پایه داشتند. حمید رشیدی سرمربی تیم ملی جوانان، محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی بزرگسالان، آقای حمزه پور معاون ورزش و جوانان استان زنجان، سعید امیدی رئیس هیئت، علی نصرتی، ابراهیم مکاری، محسن ایمانی و محسن سلطانی مربیان شهرم و خانواده ام که در این مدت زحمات زیادی را برای پیشرفتم کشیدند، تشکر می کنم.