پنجشنبه, 21 تیر,1397

عزیزی:انگیزه بالایی برای کسب مدال دارم

ملی پوش جوانان کشورمان: سطح مسابقات، خیلی بالاست

عزیزی:انگیزه بالایی برای کسب مدال دارم

وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم ملی جوانان کشورمان گفت: هیچ مصدومیتی ندارم و با انگیزه بالا در مسابقات جهانی به دنبال مدال ارزشمند هستم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ امیر عزیزی ملی پوش ۱۰۵ کیلویی جوانان کشورمان که در سال ۹۰ با استعدادیابی ابراهیم مکاری مربی زنجانی به وزنه برداری آمده و همچنین علی نصرتی، مربی استان زنجان برای رشد در این رشته براش زحمت کشیده است در خصوص حضور در مسابقات جهانی جوانان به میزبانی تاشکند، اظهار داشت: برای دومین بار است که در مسابقات بین المللی حضور پیدا می کنم و  قبل از شرکت در مسابقات جهانی تاشکند، در رقابتهای آسیایی سه مدال برنز گرفته بودم. هیچ مصدومیتی ندارم و با تمرینات مناسب اردویی و هم چنین انگیزه بالا به دنبال کسب مدال خوشرنگتر در اینجا هستم.

وزنه بردار ۱۰۵کیلوگرم تیم ملی جوانان در خصوص شناخت از حریفانش در این رقابتها، تاکید کرد: در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان چند حریف قدرتمند از جمله رحمان اورامه، رقیبانی از گرجستان، مصر و ازبکستان دارم و  برای رسیدن به مدال کار سختی را پیش رو خواهم داشت. این دوره از مسابقات سطح بالایی دارد و روز گذشته نیز رقابت در دسته ۸۵ کیلوگرم خیلی نزدیک بود. 

ملی پوش تیم شرکت ملی حفاری اهواز در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی گفت: اردوهایی ایده آل و مناسبی را با تدابیر ریاست فدراسیون در شهرهای مشهد، گرگان، همدان و تهران برگزار کردیم و هم اکنون با آمادگی بالا سعی دارم مدال خوشرنگی را بدست بیاورم تا این گونه از زحمات همه عزیزانم قدردانی کنم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از تمامی عزیزانی که مرا در این راه کمک کردند؛ پدر و مادرم، علی نصرتی، محسن سلطانی، محسن ایمانی مربیان شهرمان، مهندس امیدی رئیس هیئت وزنه برداری استان زنجان، علی مقدم رئیس دانشگاهم، حمزه پور معاون ورزش و جوانان استان، محمدحسین برخواه سرمربی پیشین تیم های ملی پایه، حمید رشیدی سرمربی تیم ملی جوانان و نوجوانان سپاسگذارم.