ﺳﻪشنبه, 02 آذر,1395

طی حکمی از سوی رییس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی

سجاد انوشیروانی سرمربی تیم وزنه برداری دانشجویان در یونیورسیاد 2017 شد

طی حکمی از سوی رییس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی

سجاد انوشیروانی سرمربی تیم وزنه برداری ایران در المپیک برزیل به عنوان سرمربی وزنه برداران دانشجویان در رقابتهای یونیورسیاد جهانی سال 2017 حکم گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری به نقل از فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی، بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان (المپیک دانشجویان جهان) مرداد ماه سال آینده در کشور تایوان برگزار می شود که یکی از رشته های این رقابتها وزنه برداری است. فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی کشورمان به منظور آماده سازی تیم های دانشجویان برای حضور در این رقابتها با بررسی شرایط مربیان بهترین گزینه ها را برای هدایت ملی پوشان دانشجو انتخاب و معرفی می کند.
به همین واسطه دکتر دهخدا رییس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی طی حکمی سجاد انوشیروانی سرمربی تیم وزنه بردای کشورمان در بازیهای المپیک برزیل را به عنوان سرمربی تیم وزنه بردای دانشجویان در یونیورسیاد سال 2017 منصوب کرد.
پس از انتخاب انوشیروانی به عنوان سرمربی تیم وزنه برداری دانشجویان وی در نشستی با مسئولان فدراسیون به بررسی وضعیت این رقابتها، برنامه ریزی برای برپایی اردوها و مسابقات تدارکاتی پرداخت.
مقرر شد اولین اردوی انتخابی تیم وزنه برداری دانشجویان با همکاری فدراسیون وزنه برداری نیمه آذرماه سال جاری در تهران برگزار شود. قرار است از تمام منتخبین دانشگاه ها دعوت به عمل آمده و در صورت موفقیت در اردو و تست های رکوردگیری نفرات برتر به اردوهای تیم ملی دانشجویان دعوت خواهند شد.
گفتنی است انوشیروانی دانشجوی دکتری تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی است .