دوشنبه, 09 اسفند,1395

طلای جهانی را در کلکسیون افتخاراتم کم دارم

مرادی: امیدوارم حمایت ها از وزنه برداری بیشتر شود

طلای جهانی را در کلکسیون افتخاراتم کم دارم

قهرمان المپیک 2016 ریو در خصوص شرایط رشته وزنه برداری گفت: برای ادامه موفقیت های وزنه برداری و ورزشکاران امیدوارم حمایت ها از وزنه برداری بیشتر شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سهراب مرادی که به نمایندگی از ملی پوشان در مجمع عمومی فدراسیون وزنه برداری حضور داشت، در خصوص سال 95 گفت : در سال 95 با همه مشکلات و سنگ اندازی ها، باکسب مدال طلای المپیک بهترین سال ورزشی ام را تجربه کردم.البته به دلیل مشکلاتی که به علت بازنشسته اعلام شدن من به وجود آمد، در دقیقه 90 به المپیک رسیدم و اکنون با پشت سر گذاشتن همه این مشکلات و حمایت فدراسیون و سرمربی تیم ملی برنامه های تمرینی خود را با قدرت پشت سر می گذارم.

وی ادامه داد: پیش از المپیک هیچ امیدی برای حل مشکلات خود نداشتم و می دانستم که در صورت حضور در ریو به مدال طلا دست خواهم یافت.امیدوارم حمایت ها از وزنه برداری بیشتر شود تا این موفقیت ها ادامه داشته باشد.

قهرمان المپیک در خصوص شرکت در مسابقات جهانی آمریکا تاکید کرد: بعد از مسابقات آسیایی، رقابت های قهرمانی جهان در آمریکا را در پیش داریم و طلای جهانی را در کلکسیون افتخاراتم کم دارم و با تمام قدرت تلاش می کنم که در آمریکا به این هدف دست یابم.

وی در خصوص تغییر وزن خود نیز گفت: وزن من همان دسته 94 کیلوگرم است و قصد ندارم به یک وزن بالاتر بروم چرا اطمینان دارم در مسابقات بین المللی موفق خواهم شد.در مسابقات لیگ بنا به نیاز باشگاه در وزن 105 کیلوگرم وزنه میزنم و در تیم ملی وزن ایده ال من 94 کیلوگرم است.