ﺳﻪشنبه, 19 تیر,1397

طاهری: در فرم آمادگی مطلوبی برای فردا قرار دارم

ملی‌پوش 85 کیلو: امیدوارم جواب زحمت همه را به خوبی بدهم

طاهری: در فرم آمادگی مطلوبی برای فردا قرار دارم
ملی پوش دسته 85 کیلوگرم جوانان کشورمان گفت: اردوهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشته و در آمادگی مطلوب قرار دارم و امیدوارم بتوانم فردا جواب زحمات همه را به خوبی بدهم.

افشین طاهری که فردا باید در دسته 85 کیلوگرم برابر حریفان قرار گیرد، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری درباره سوابق و افتخاراتش، عنوان کرد: تا کنون موفق شده ام مدال نقره قهرمانی 2017 نوجوانان آسیا در نپال و مدال برنز قهرمانی 2018 جوانان آسیا در ازبکستان را کسب کنم. اکنون هم در دسته 85 کیلو به مسابقات قهرمانی جهان در تاشکند ازبکستان اعزام شده ام.
وی ادامه داد: شش سال است در وزنه برداری فعالیت دارم که حدود سه سال را به تیم های ملی پایه دعوت شده ام. اکنون هم در تیم ملی حفاری اهواز در لیگ برتر حضور دارم.
طاهری که متولد چهارمحال و بختیاری و بزرگ شده خوزستان است، درباره رقیبانش در مسابقات این دوره اظهار داشت: نفراتی از آمریکا، گرجستان، ازبکستان و کلمبیا حضور دارند که با آنها رقابت خواهم داشت. البته، عارف خاکی از ایران نیز در این دسته حضور دارد که او نیز از مدعیان جدی این رقابت ها است.
این وزنه بردار جوان کشورمان درباره سطح آمادگی اش در آستانه رقابت در دسته 85 کیلوگرم گفت: اردوهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشته و در آمادگی مطلوب قرار دارم. امیدوارم بتوانم فردا جواب تلاشهای کسانی را که تا کنون برایم زحمت کشیده اند را به خوبی بدهم.
افشین طاهری در پایان از زحمات خانواده اش، ریاست فدراسیون، ریاست هیئت خوزستان و کادر فنی تیم های ملی پایه که در این مدت حمایتی همه جانبه را از او داشته اند، تشکر کرد.