ﺳﻪشنبه, 29 خرداد,1397

طاهری: برای اثبات قدرت وزنه برداری ایران به ازبکستان می رویم

اردوی همدان در بهترین سطح برگزار شد

طاهری: برای اثبات قدرت وزنه برداری ایران به ازبکستان می رویم

وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم تیم ملی جوانان گفت: تمرینات منظمی را پشت سر گذاشتیم تا برای اثبات قدرت وزنه برداری ایران به مسابقات جهانی ازبکستان برویم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ افشین طاهری در خصوص اردوی همدان گفت: با زحمات مسئولان هیئت وزنه برداری و اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، اردوی سطح ارتفاع بسیار خوب و با کیفیت برگزار شد. نفرات حاضر در اردوی شهرستان مریانج در حدود یک ماه تمرین خیلی خوب و با نشاطی را پشت سر گذاشتند.
طاهری خاطرنشان کرد: با وجود تمرینات منظم و پر فشار، هیچ گونه آسیب دیدگی جدی نداشتیم و به سطح آمادگی قابل قبولی از نظر کادرفنی رسیده ایم. از آقای مرادی ریاست محترم فدارسیون برای زحمات فراوانی که برای برپایی اردوی منظم و بدون وقفه در 5 ماه گذشته کشیدند، تشکر می کنم.
وی ادامه داد: حمید رشیدی سرمربی و علی نصرتی مربی زحمت کش تیم ملی جوانان و نوجوانان برای پیشرفت و تشکیل یک تیم منسجم و قدرتمند زحمات زیادی را متحمل شدند. به امید خداوند متعال تا قبل از اعزام مسابقات به آمادگی کامل خواهیم رسید و مطمئنا ایران برای اثبات قدرت و تکرار قهرمانی خود با اشتیاق و امادگی کامل به سوی این پیکار خواهد رفت.