ﺳﻪشنبه, 08 تیر,1395

طاهریان:

هدفم مدال آوری در گرجستان بود

طاهریان:

طاهریان پس از ناکامی در مسابقات جهانی و قرار گرفتن در رتبه یازدهم دسته ۶۲ کیلوگرم گفت: اگر رکوردهایی را که در تمرین ثبت کردم در روز مسابقه بالای سرم می بردم به طور حتم روی سکو می رفتم.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
سیدعلیرضا طاهریان وزنه بردار دسته ۶۲ کیلوگرم تیم ملی جوانان کشورمان که مسابقات جهانی را با رتبه یازدهمی به اتمام رساند در خصوص عملکرد خود تصریح کرد: بعد از اینکه استارت لیست اولیه مسابقات را دیدم به کلی نا امیدم شدم و اعتماد به نفسم را از دست دادم. رقابت در اوزان سبک وزن واقعا خیلی سخت است. حریفان زیادی از شرق آسیا در رقابت دسته ۶۲ کیلوگرم حاضر بودند و رکوردهایی بسیار بهتری داشتند.به طبع مسابقات جهانی از سطح بالایی برخوردار است و بهترین های دنیا در مسابقات حضور پیدا می کنند. این رقابتها در گرجستان نیز از سطح بالایی برخوردار بود.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر بعنوان نخستین نماینده تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران به روی تخته می رفتم فشار زیادی روی من بود که کار را برای من سخت کرد.

طاهریان در خصوص اینکه قبل از آغاز مسابقات چقدر به مدال آوری خود در دسته ۶۲ کیلوگرم رقابتهای جهانی امیدوار بوده تاکید کرد: وزنه برداری ورزش رکوردی است و مطمئن بودم رکوردهایی را که در تمرین به ثبت رسانده ام در روز مسابقه بالای سر ببرم ، حداقل به مدال برنز دست پیدا کنم.تمام هدفم مدال آوری در این مسابقات بود.

وی در خصوص عملکرد تیم ملی جوانان کشورمان در روزهای بعدی مسابقات اظهار کرد: تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان نفرات خیلی خوبی را در اوزان بالا در اختیار دارد. ما می توانیم با وجود بهترین ها در تیممان به عنوان قهرمانی این رقابتها دست یابیم.

ملی پوش جوان وزنه برداری کشورمان در خصوص آینده خود در این رشته گفت: به طبع باید به اوزان و دسته بالاتر از ۶۲ کیلوگرم بروم که امیدوارم با تمرینات مستمر و هدف دار توانایی جسمانی خود را برای مهار وزنه های بیشتر ارتقاء دهم.مسلما با تجربه اندوزی در این گونه مسابقات، سالهای آینده به مدال های بین المللی خواهم رسید.