یکشنبه, 22 فروردین,1395

صد درصد به امید قهرمانی در آسیا تمرین می‌کنیم

انوشیروانی: بهداد انگیزه بالایی برای تکرار قهرمانی در المپیک دارد

صد درصد به امید قهرمانی در آسیا تمرین می‌کنیم
سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در خصوص مدال آوری بهداد در المپیک 2016 ریو گفت: بهداد مشکل نداشته باشد با 3 تا 4 ماه تمرکز توانایی این را دارد که بتواند دومین طلای المپیک خود را به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در خصوص آخرین شرایط وزنه‌برداران کشورمان اظهار داشت: نفرات حاضر در اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان شرایط خوبی دارند.همه چیز خوب پیش می‌رود. خدا را شکر فعلا مصدومی نداریم و برخی هم آسیب‌دیدگی قبلی دارند که در حال رفع شدن است.
انوشیروانی در خصوص اینکه آیا به کسب مدال بهداد امیدوار است، خاطرنشان کرد: بعد از شروع شدن تمرینات منظم بهداد باید در این خصوص اظهار نظر کرد ولی با این شرایطی که بهداد دارد و انگیزه بالایش که تنها به فکر تکرار قهرمانی المپیک گذشته است، با 3 تا 4 ماه تمرکز و در صورتی که پایش راه دهد و مشکلی نباشد، سلیمی توانایی این را دارد که بتواند دومین طلای المپیکش را به دست آورد.
نایب قهرمان المپیک لندن در خصوص وضعیت کیانوش رستمی هم گفت: رستمی هم تمرینات خوبی دارد و طی روزهای آتی و هرچه به المپیک نزدیک‌تر می‌شویم بهتر از این خواهد شد. او به خوبی تمرین می‌کند و ورزشکار کاملی به حساب می‌آید.
وی در خصوص شرایط سهراب مرادی تاکید کرد: دعوتنامه مرادی رسیده و او باید اکنون ویزایش را بگیرد تا در اولین گزینشی حاضر شود. شرایط سهراب عالی است و اولین هدف ما این است که او در برنامه‌های تمرینی در سلامت کامل باشد. به اعتقاد من تمام سرمایه‌های ما باید به بهترین نحو استفاده شوند.

نایب قهرمان دسته فوق سنگین جهان در خصوص مشخص شدن زمان ترکیب تیم آسیایی تصریح کرد: ترکیب 10 نفره را اعلام کردیم و ترکیب اصلی نیز طی چند روز آتی مشخص می‌شود. هدف ما فعلا این است که وزنه‌برداران در دومین تورنمنت انتخابی حضور داشته باشند. صد درصد به امید قهرمانی در آسیا تمرین می‌کنیم و قصد داریم از داشته‌های خود استفاده کنیم. ما حتی از 2، 3 وزنه‌بردار خارج از اردو تست گرفتیم تا با تیم کامل راهی مسابقات آسیایی شویم.