پنجشنبه, 03 خرداد,1397

صالحی امیری: ورزش برگ برنده دولت مردان و رییس جمهور است

حرکت به سمت قله‌های تعالی ورزش با سرعت در حال طی شدن است

صالحی امیری: ورزش برگ برنده دولت مردان و رییس جمهور است
رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه ورزش مجموعه ای از سرمایه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است، افزود: ورزش در حوزه دیپلماسی نیز برگ برنده دولت مردان و شخص رییس جمهور است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، دکتر سید رضا صالحی امیری در مراسم تجلیل رئیس جمهور از قهرمانان ورزشی خطاب به دکتر روحانی گفت: از زبان این قهرمانان می گویم که این عزیزان قلبا به شما علاقه مند هستند.
وی ادامه داد: در مسیر سخت و پر تلاطمی که کشور مواجه شد، با تدبیر حداکثری، درایت و هوشمندی کشور را اداره می کنید و ما هم به همراه قهرمانان این وعده را می دهیم که امید را برای کشور به ارمغان آوریم.
رییس کمیته ملی المپیک عنوان کرد: امروز ورزش کشور در شرایط استثنایی و نادری قرار گرفته و اتحاد و همدلی و یکرنگی چهارگانه بین دولت، وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیونهای ورزشی به همراه قهرمانان باعث شده مسیر حرکت به سمت قله های تعالی ورزش با سرعت زیادی طی شود.
وی افزود: این وعده را از طرف قهرمانان عزیز می دهم که برای کسب قله های افتخار ورزشی از همه توان، قدرت و غرور خود استفاده می کنیم تا لبخند را به لب مردم بنشانیم.
صالحی امیری با بیان اینکه دولت با تمام مشکلات، به حوزه ورزش توجه ویژه داشته، افزود: در مقایسه با سایر دستگاه ها، دولت و سازمان برنامه ریزی کشور توجه ویژه ای به حوزه ورزش داشتند و از این بابت تقدیر و تشکر می کنم.
رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه ورزش مجموعه ای از سرمایه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است، افزود: ورزش در حوزه دیپلماسی نیز برگ برنده دولت مردان و شخص رییس جمهور است. ان شاءالله رییس جمهور و دولت در این مسیر سخت و دشوار موفق باشند.