یکشنبه, 06 تیر,1395

شمارش معکوس برای رقابت نخستین نماینده جوان وزنه برداری ایران در تفلیس

طاهریان روی باسکول رفت

شمارش معکوس برای رقابت نخستین نماینده جوان وزنه برداری ایران در تفلیس

سید علیرضا طاهریان نماینده دسته 62 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان ، راس ساعت سه و نیم بعدازظهر به وقت گرجستان روی باسکول وزن کشی مسابقات رفت تا شرایط وزنی خود را دو ساعت و نیم قبل ازشروع مسابقه نسبت به رقبا بسنجد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری ؛ نخستین نماینده کاروان 8 نفره وزنه برداری جوانان کشورمان عصر امروز راس ساعت 18 در رقابت دسته 62 کیلوگرم مسابقات جهانی جوانان روی تخته می رود تا شانس خود را برای کسب یکی از سکوهای قهرمانی این وزن در مصاف با رقبای قدرتمند خود بیازماید.
گفتنی است، سید علیرضا طاهریان وزنه بردار چهار محالی کشورمان بدلیل اینکه امروز و از ساعت 18 عصر می بایست در دئول جهانی به مصاف رقبا برود با صلاحدید کادرفنی تمرین نداشت و حتی در وعده صبحانه خود نیز رژیم غذایی درنظر گرفته شده توسط کادرفنی را مو به مو رعایت کرد تا در مراسم وزن کشی دچار مشکل نشود.
طاهریان راس ساعت سه و نیم همراه با وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان در مراسم وزن کشی دسته 62 کیلوگرم حاضر شد و پس از اینکه بدون مشکل سر وزن قانونی رسید ، در کنار مربی خود (وحید ربیعی) آخرین نکات فنی را ملکه ذهن کرد تا در نهایت از ساعت 18 امروز ( یکشنبه 6 تیرماه 95) دررقابت با وزنه برداران قدرتمند حاضر در این وزن بخت خود را برای دشت نشان ارزشمند جهانی بیازماید. ربیعی درزمان باقی مانده تا رفتن این وزنه بردار جوان رویتخته سعی می کند بیشتر این وزنه بردار را از لحاظ روحی و ورانی مهیای دست به وزنه شدن و دوئل با حریفان سرسخت و توانمند 62 کیلویی کند.

لازم به توضیح است؛ کادرفنی برای طاهریان ملی پوش 62 کیلویی کشورمان در میدان جهانی گرجستان رکورد مجموع 266 کیلوگرم را اعلام کردند و باید دید این جوان با آتیه در رقابت با سایر وزنه برداران این دسته در میدان عمل چه نتیجه ای را در گام نخست برای کاروان وزنه برداری کشورمان دشت می کند. در این وزن وزنه بردار ترکیه با مجموع 338 کیلوگرم فعلا تا قبل از شروع مسابقه در جایگاه نخست این وزن قرار دارد.