پنجشنبه, 10 تیر,1395

ششمین روز از رقابتهای قهرمانی جوانان جهان-گرجستان

بیرالوند امروز از ساعت18 به روی تخته می رود

ششمین روز از رقابتهای قهرمانی جوانان جهان-گرجستان

رضابیرالوند وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم تیم ملی جوانان کشورمان امروز( پنجشنبه 10 تیر ) از ساعت 18 به وقت تهران به روی تخته می رود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ ششمین روز از رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان 2016، در تفلیس گرجستان، امروز (پنجشنبه10 تیر) از ساعت 18 به وقت تهران با رقابت رضابیرالوند ملی پوش جوان کشورمان با 9 وزنه بردار دیگر در دسته 94 کیلوگرم پیگیری می شود.

گفتنی است رضا بیرالوند وزنه بردار تیم ملی جوانان در استارت لیست اولیه مسابقات قهرمانی جوانان جهان در تفلیس، با رکورد ورودی ۳۶۵ کیلوگرم در جایگاه سوم گروه (A) قرار دارد.”ولادیمیر حوزا” از اوکراین با رکورد ورودی ۳۷۰ کیلوگرم در جایگاه نخست این استارت لیست است و سوبیرف از ازبکستان با ۳۶۷ کیلوگرم در مکان دوم قرار گرفته است.

لازم به ذکر است؛ رکورداران حرکات یکضرب، دوضرب و مجموع دسته 94 کیلوگرم رقابتهای جوانان جهان درحرکت یکضرب با رکورد 185 کیلوگرم درمسابقات 2004 مینسک بلاروس در اختیار خادجیمراد از روسیه و  رکوردار حرکت دوضرب و مجموع نیز در مسابقات سال 2000 صوفیا بلغارستان در اختیار کولکی از لهستان با 232 کیلوگرم و مجموع 412 کیلوگرم است.