ﺳﻪشنبه, 08 تیر,1395

ششمین تمرین ملی پوشان جوان در تفلیس

6 وزنه بردار با تمرین متفاوت کار خود را دنبال کردند

ششمین تمرین ملی پوشان جوان در تفلیس

تمرین ملی پوشان جوانان امروز سه شنبه 8 تیر نیز همانند روزهای گذشته در سالن تمرینات این دوره از مسابقات با نظم خاصی زیر نظر مربیان تیم ملی به مدت دو ساعت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ تمرینات تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان با حضور 6 ملی پوش به همراه رامهرمزی و ربیعی مربیان تیم ملی جوانان ساعت 11 به وقت محلی در سالن تمرینات آغاز شد.مربیان برنامه های تمرینی هر 6 وزنه بردار جوان را که در روزهای آینده باید به روی تخته بروند را با نظم خاصی برای آمادگی هر چه بیشتر، به آنها گوشزد می کردند.

سید علیرضا طاهریان که روز یکشنبه 7 تیر مسابقه خود را انجام داده بود امروز را هم مثل روز گذشته به استراحت پرداخت.

مصطفی زارعی وزنه بردار دسته 77 کیلوگرم کشورمان که هم اکنون روی تخته می رود، راس ساعت 10 صبح به سالن وزن کشی رفت.

عارف خاکی و رامین ولی پور وزنه برداران دسته 85 کیلوگرم که فردا (چهارشنبه9 تیر) به روی تخته می روند با صلاحدید مربیان تمرین سبک داشتند.

رضا بیرالوند وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی جوانان که روز پنجشنبه 10 تیر به روی تخته می رود  به همراه علیرضا دهقان و پیمان جان دو وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم کشورمان  که جمعه 11 تیر مسابقه خواهند داشت، تمرینات تاکتیکی و تکنیکی را به نظر مربیان انجام دادند.

 

 امیرحسین فضلی وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی جوانان که روز شنبه 12 تیر به روی تخته خواهد رفت، تمرین جدی و سنگینی داشت.

 تمرین ساعت 13 به پایان رسید تا ملی پوشان برای دیدن رقابت دسته 77 کیلوگرم  که مصطفی زارعی هم اکنون به روی تخته می رود به سالن ژیمناستیک رینو شهر تفلیس رفتند.

 

 نفرات تیم ملی جوانان بعد از پایان مسابقه دسته 77 گروه (B) به فروشگاه مستقر در سالن مسابقات رفتند و دوبنده  و کفش مخصوص  وزنه برداری خریداری کردند.

 

 یکی از نکات مهم رقابت دسته 77 کیلوگرم گروه(B) حضور عکاس و خبرنگار ایرانی برای اطلاع رسانی در سالن ژیمناستیک رینو بود.