یکشنبه, 04 آذر,1397

شاهرخی: آیین تجلیل از مدال آوران لرستانی المپیاد وزنه برداری برگزار می شود

تقدیر رئیس هیئت وزنه‌برداری استان از مدیر کل ورزش جوانان لرستان

شاهرخی: آیین تجلیل از مدال آوران لرستانی المپیاد وزنه برداری برگزار می شود
رئیس هیئت وزنه‌برداری لرستان گفت: آیین تجلیل از مدال آوران لرستانی اولین المپیاد استعدادهای برتر وزنه‌برداری برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سید علی شاهرخی اظهار کرد: المپیاد استعدادهای برتر وزنه‌برداری کشور از یکم ماه جاری به مدت ۵ روز به میزبانی لرستان و در خرم آباد برگزار شد که در آن تیم لرستان توانست برای نخستین بار عنوان قهرمانی را تصاحب کند.

وی افزود: در جهت تشویق و تحسین از ورزشکاران مربیان و سرپرستان آیین تجلیل از مدال آوران این المپیاد برگزار می شود. با توجه به تلاش ها و برنامه ریزی هایی که صورت گرفت توانستیم یک میزبانی مطلوب و شایسته از این المپیاد برگزار کنیم که مورد تحسین شرکت‌کنندگان و همچنین مسئولین فدراسیون وزنه برداری قرار گرفت.

شاهرخی بیان کرد: این میزبانی و قهرمانی لرستان مرهون حمایت‌های دکتر عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان لرستان بود که در کنار ایشان معاونین و سایر واحدهای این اداره کل و فدراسیون وزنه برداری، اصحاب پر تلاش رسانه نقش بسزایی در این موفقیت داشتند.

رئیس هیئت وزنه برداری استان لرستان خاطرنشان کرد: امیدواریم این قهرمانی پیام آور موفقیت‌های ادامه دار وزنه برداران لرستانی در میادین و ملی و بین المللی باشد.