چهارشنبه, 30 فروردین,1396

سید ایوب موسوی:

هدفم حضور پرقدرت در مسابقات جهانی است

سید ایوب موسوی:

ملی پوش وزنه بردای بزرگسالان کشورمان اعتقاد دارد؛ با عملکرد قدرتمند خود در مسابقات قهرمانی آسیا، سعی دارم نظر مثبت سرمربی تیم ملی را برای حضور در رقابت های جهانی2017 آمریکا بدست آورم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سید ایوب موسوی ملی پوش دسته 94 کیلوگرم تیم وزنه برداری کشورمان در خصوص تمرینات تیم ملی بزرگسالان قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا درعشق آباد ترکمنستان افزود: نفرات حاضر در اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان، تمرینات خیلی خوبی را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا سپری می کنند. حتی با این کمبودهای مالی که وزنه برداری با آن دست و پنجه نرم می کند، فدراسیون وزنه برداری حمایت لازم را برای برگزاری اردوها انجام می دهد.
وزنه بردار آبادانی تیم ملی بزرگسالان در خصوص وضعیت آمادگی خود برای حضور در مسابقات آسیایی، تاکید کرد: از هر لحاظ برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، آماده هستم و هیچ مصدومیتی ندارم. هدفم این است تا با عملکرد مناسب خود در این مسابقات، نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم تا در ترکیب اصلی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران در رقابت های جهانی2017 آمریکا باشم.
وی در خصوص شناخت از حریفانش در رقابت های آسیایی، گفت: حریفان خوبی از چین و قزاقستان در دسته 94 کیلوگرم مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا دارم. سال قبل در وزن85 کیلوگرم مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا که در تاشکند ازبکستان برگزار شد، به مقام دوم رسیدم. ولی امسال سعی دارم با رکوردهای که در تمرینات تیم ملی، بارها به ثبت رساندم، به مدال طلا دست پیدا کنم.