ﺳﻪشنبه, 13 تیر,1396

سکوی نخست دسته 94 کیلوگرم به اورامه اختصاص یافت

نخستین روز از مرحله اول لیگ جوانان با پیش تازی تیم های خوزستانی همراه بود

سکوی نخست دسته 94 کیلوگرم به اورامه اختصاص یافت

اورامه ملی پوش دسته 94 کیلوگرم تیم مناطق نفت خیز جنوب خوزستان با محاسبه رکوردهای مسابقات جهانی اش، به مقام نخست این وزن دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ با برگزاری رقابت دسته 94 کیلوگرم، نخستین روز از مرحله اول لیگ وزنه برداری جوانان باشگاههای کشور به پایان رسید و رحمان اورامه با احتساب رکوردهای به ثبت رسیده در رقابت های قهرمانی جوانان جهان در ژاپن، به جایگاه نخست این وزن رسید.

گفتنی است؛ رحمان اورامه ملی پوش جوانان کشورمان و تیم مناطق نفت خیز جنوب خوزستان، در مسابقات جهانی، وزنه های 159 کیلوگرم را در حرکت یکضرب، 205 کیلوگرم در حرکت دوضرب و در نهایت مجموع 364 کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد تا با محاسبه این رکوردها، در مرحله اول لیگ وزنه برداری جوانان صدرنشین  دسته 94 کیلوگرم شود.

همچنین؛ مهدی نوروزی از شرکت ملی حفاری اهواز با مجموع 265 کیلوگرم دوم شد. امیر محمد صفری از تیم نور همدان با مجموع 247 کیلوگرم به مقام سومی رسید و مهرشاد نظری و رضا رضایی هر دو از تیم کوثر ساری در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

لازم به ذکر است؛ در پایان روز اول، مرحله نخست لیگ وزنه برداری جوانان، وزنه برداران دو تیم شرکت ملی حفاری اهواز و مناطق نفت خیز خوزستان در اوزان 69، 77، 85 و 94 کیلوگرم صدر نشین شدند.بدین ترتیب در دسته 69 کیلوگرم، مصطفی زارعی از تیم شرکت ملی حفاری، در دسته 77 کیلوگرم عباس زندی  از تیم مناطق نفت خیز جنوب، در دسته 85 کیلوگرم رامین ولی پور از تیم شرکت ملی حفاری و در دسته 94 کیلوگرم رحمان اورامه از تیم مناطق نفت خیز جنوب خوزستان، مقام نخست را از آن خود کردند.