دوشنبه, 20 دی,1395

سوء تفاهم باحمایت های رییس فدراسیون برطرف شد

مولایی: قصد بی احترامی نداشتم

سوء تفاهم باحمایت های رییس فدراسیون برطرف شد

مولایی وزنه بردار سنگین وزن کشورمان پس از شرکت در کمیته انضباطی فدراسیون وزنه برداری گفت:سوء تفاهمی که پیش آمده بود با نقش موثر و حمایت های رییس فدراسیون برطرف شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بهادر مولایی وزنه بردار فوق سنگین کشورمان در خصوص برگزاری دومین جلسه کمیته انضباطی افزود: در چند وقت اخیر سوء تفاهمی به وجود آمده بود که در دومین جلسه کمیته انضباطی با حمایت های پدرانه علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و اعضای کمیته انضباطی برطرف شد. امیدوارم با پشتکار در تمرینات بتوانم مدال های ارزشمندی را برای کشورم بدست آورم تا این گونه از زحمات علی مرادی رییس فدراسیون تشکر کنم.

وی ادامه داد: پس از عدم حضور در بازی های المپیک 2016 همان گونه که تمامی ورزش دوستان و اهالی وزنه برداری مستحضر هستند، اتفاقاتی که برای خانواده ام افتاد من در شرایط ایده آل و مناسبی از نظر روحی قرار نداشتم بنابراین اگر به کسی بی احترامی کردم، دلجویی می کنم.از این پس می پذیرم که به ارکان و مسئولان فدراسیون وزنه برداری احترام بگذارم و به اصول و قوانین فدراسیون پایبند باشم.

مولایی خاطر نشان کرد: مطمئناً قصد نداشتم به هیچ شخصی یا ارگانی بی احترامی بکنم. بعنوان یک ورزشکار حرفه ای به مبانی اخلاقی پایبند خواهم بود برهمین اساس از تمام کسانی که برای بهبودیم تلاش کردند و مرا مورد حمایت خود قرار دادند و همچنین مردم ورزشدوست و خانواده وزنه برداری تشکر می کنم.

وی  در پایان گفت:  از حجت السلام قلى پور امام جمعه شهرستان بابلسر، اسد فرماندار بابلسر، سردار نانواکناری نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی، مهندس رنجبر شهردار بابلسر، حسين زاده رئيس شوراى شهر، اعضای محترم شورای شهر بابلسر،رئيس هيئت وزنه بردارى بابلسر و بخصوص مردم فهيم، مهربان و ورزش دوست شهرستان بابلسر كه مرا دلسوزانه حمايت و دعا كردند،قدردانی و تشکر کنم.