ﺳﻪشنبه, 05 بهمن,1395

سلیمی:

ملی پوشان باید به تیم ملی تعهد اخلاقی داشته باشند

سلیمی:

بهداد سلیمی در خصوص رعایت قوانین اردویی تیم ملی معتقد است؛ هرملی پوشی قبل از ورود به اردو، درقبال تیم ملی کشورش تعهد اخلاقی دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بهداد سلیمی در خصوص تمریناتش قبل از آغاز مرحله جدید اردوی تیم ملی بزرگسالان گفت: قبل از آغاز دور جدید اردوهای تیم ملی وزنه برداری، تمرینات خود را به صورت اختصاصی و هر روز، یک جلسه ادامه می دادم تا آمادگی بدنی خود را به فرم ایده آل برسانم و با شرایط بهتر در دور جدید اردوهای تیم ملی حضور داشته باشم.

قهرمان المپیک در خصوص باشگاهی که به تعهداتش عمل نکرده است؛ تاکید کرد: ورزشکاران طبق قراردادشان در باشگاه ها لیگی به فعالیت حرفه ای می پردازند.متاسفانه برخی از باشگاه ها به تعهدات خود پایبند نیستند و درپایان نیز این ورزشکارها هستند که مظلوم واقع می شوند.

سلیمی در خصوص امضای قرارداد وزنه برداران با فدراسیون در زمان ورود به اردو اظهار داشت: وزنه برداران زمانی که به اردوی تیم ملی می آیند در قبال تیم ملی تعهد اخلاقی دارند.این موضوع نسبت به خودشان و فدراسیون باعث پیشرفت می شود برهمین اساس قوانین به طور صحیح از سوی ملی پوش رعایت خواهد شد.

وی ادامه داد: هر فدراسیونی قوانین و مقررات خاص خودش را دارد و ورزشکار بعنوان زیر مجموعه موظف خواهد بود که از آن اطاعت کند.ولی اگر ملی پوش این قرارداد را امضاء کرده و در نهایت به آن پایبند نباشد قطعاً این قوانین تاثیر گذار نخواهد بود.