دوشنبه, 01 شهریور,1395

سلیمی با استقبال همشهریانش وارد قائمشهر شد

قائمشهری ها بهداد را غافلگیر کردند

سلیمی با استقبال همشهریانش وارد قائمشهر شد
بهداد سلیمی صبح امروز(دوشنبه یکم شهریور) با استقبال گرم و پرشور همشهریان، مسئولان استانی و شهرستانی وارد زادگاهش قائم‌شهر شد.


 


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بهداد سلیمی ظهر امروز(دوشنبه یکم شهریور ماه) وارد قائمشهر شد و با استقبال عجیب مردم مواجه گشت. ورزش دوستان و استقبال کنندگان حلقه گل به گردن بهداد آویختند و مسیر راه رفتنش را هم گلباران کردند. نکته جالب در این مراسم استقبال، حضور نخستین مربی بهداد سلیمی وزنه بردار سنگین وزن کشورمان بود که سلیمی با دیدن او، دست این مرد 85 ساله را بوسید و حلقه گلی را بر گردن مربیش انداخت.

در ادامه نیز مراسم استقبال از بهداد سلیمی در سالن تختی قائمشهر برگزار شد و علاقمندان مازندرانی در سالن با شعار بهداد با تعصب، بهداد باغیرت از این ورزشکار تشویق کردند.

مردم و مسئولان قائم شهری به استقبال بهداد سلیمی آمدند و ضمن تجلیل ودلجویی از این وزنه بردار خواستار حضور با قدرت وی در المپیک بعدی شدند.


بهداد سلیمی: بار دیگر پرچم ایران را به اهتزاز در می‌آورم


بهداد سلیمی امروز در ورزشگاه جهان پهلوان تختی قائم‌شهر در جمع مردم و مسئولان مازندران اظهار کرد: دست تک‌تک مردم عزیزم را می‌بوسم و شرمنده هستم که دست خالی به کشور بازگشتم.اگر تلاشی می‌کنم فقط به عشق مردم ایران و همشهریان خوبم است. 

وی با تشکر از مسئولان قائم‌شهر و استان مازندران خاطرنشان کرد: امیدوارم این حمایت همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانم بار دیگر پرچم ایران را در کشور بیگانه به اهتزاز درآورم.به تلاش خود برای تداوم قهرمانی‌ها ادامه می‌دهم. در المپیک 2020 توکیو با کسب نشان طلا ، پاسخ ناداوری ها را خواهم داد .