ﺳﻪشنبه, 19 تیر,1397

سلطانی: می‌دانستم کار سختی خواهیم داشت

آرزویم مدال المپیک است

سلطانی: می‌دانستم کار سختی خواهیم داشت
دارنده مدال نقره جوانان جهان گفت: باتوجه به بررسی که کرده بودم، می‌دانستم کار راحت نیست و تمام تلاشم را کردم تا بتوانم به این موفقیت برسم.

حسین سلطانی بعد از کسب مدال نقره جوانان جهان، در گفتگو با سایت فدراسیون وزنه برداری، عنوان کرد: خدا را شاکرم که توانستم جواب محبت و زحمات همه را داده و به عنوان دومی جهان برسم. امروز عملکرد خوبی داشتم و حتی در یکضرب، یک کیلو از رکوردم بیشتر زدم.

وی ادامه داد: از وقتی که استارت لیست اعلام شد، مشخص بود رقابت نزدیک و سختی را در پیش خواهم داشت؛ اما تمام تلاشم را کردم تا وزنه هایی که مربیانم گرفته بودند را بزنم که از شش حرکت، پنج حرکت را به طور صحیح انجام دادم.

سلطانی متذکر شد: باتوجه به بررسی که از ادوار قبل و رکوردهایش داشتم، می دانستم کار راحت نیست. به همین دلیل، از ماه ها قبل تلاش ویژه ای داشتم که امروز این نتیجه حاصل شد.

این وزنه بردار جوان زنجانی درباره برنامه اش برای آینده با توجه به این موفقیت، اظهار داشت: قطعا مانند تمامی ورزشکاران، آرزویم رسیدن به مدال المپیک است که امیدوارم در آینده به آن برسم و برای کشورم افتخارآفرین باشم.

نایب قهرمان دسته 77 کیلوگرم جوانان جهان گفت: بی تردید کار آقایان رشیدی سرمربی، نصرتی مربی و کاظمی نژاد در وزنه گیری و هدایت روحی و فنی نقش ویژه ای در موفقیت من داشت که باید از زحمات بی دریغ آنها تشکر ویژه داشته باشم.

حسین سلطانی در پایان عنوان کرد: بایستی از خانواده ام به ویژه برادرم که مشوق و اولین مربی ام بود، تقدیر ویژه داشته باشم. از آقایان مرادی (رئیس فدراسیون)، امیدی (رئیس هیئت استان زنجان) و تمام کسانی که در این سال ها حامی ام بودند، کمال تشکر را دارم.