شنبه, 16 شهریور,1398

سلطانی‌فر: رشته های المپیکی را بصورت کامل حمایت می کنیم

وزیر ورزش در جمع ملی پوشان وزنه‌برداری

سلطانی‌فر: رشته های المپیکی را بصورت کامل حمایت می کنیم

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد با وجود محدودیت های منابع، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، رشته های المپیکی را بصورت کامل حمایت کرده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری؛ مسعود سلطانی فر در جمع ملی پوشان وزنه برداری، با تقدیر از مسئولین فدراسیون و وزنه برداران که برای حضور پرقدرت در رقابت‌های جهانی آماده می شوند، اظهار داشت: یکی از رشته های مورد نظر مردم که برای موفقیت آن مطالبه دارند، وزنه برداری است که گذشته پرافتخار هم دارد از مرحوم جعفر سلماسی و مرحوم نامجو تا نصیری و وزنه برداران نسل جدید که موفقیت های آنها از سال 2000 میلادی آغاز شد.

سلطانی فر تصریح کرد: وزنه برداری در المپیک 2020 هرچند با محدودیت سهمیه مواجه است اما باور داریم هر دو سهمیه کامل را می توانند کسب کنند و با درخشش در آن رویداد، مدال های خوشرنگی به ارمغان آورند.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه المپیک، آوردگاه بزرگی است که نخبگان رقابت می کنند، مدال آوردن در این رویداد عظیم را کار سخت و طاقت فرسا دانست و ابراز امیدواری کرد که وزنه برداران کشورمان بتوانند با دست پر بازگردند.

سلطانی فر رقابت های جهانی وزنه برداری را هم مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: امیدوارم در رقابت های جهانی هم وزنه برداری ضمن کسب مدال موجب شادی ملت ایران را فراهم کرده و گام بلندی برای حضور پرقدرت در المپیک بردارند.

وزیر ورزش جوانان به تحریم های ظالمانه آمریکا اشاره کرد و گفت :مردم هم بدلیل تحمل شرایط اقتصادی که در اثر تحریم ها بوجود آمده ، با موفقیت های ورزش شاد می شوند که امیدوارم وزنه برداری همچنان برای شادی و نشاط مردم، پرقدرت ظاهر شود.

دکتر سلطانی فر در پایان اظهار داشت: با وجود همه محدودیت ها تا آنجا که می توانستیم نگذاشتیم رشته های المپیکی کمبود داشته باشند. مطمئنم وزنه برداران هم قدر این حمایت ها را می دانند و برای شادی دل مردم تلاش می کنند.