دوشنبه, 30 فروردین,1395

سفر رییس فدراسیون وزنه برداری به استان آذربایجان غربی

دیدار مرادی با مسئولان ورزشی، سیاسی و اجتماعی ارومیه

سفر رییس فدراسیون وزنه برداری به استان آذربایجان غربی

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری در سفر خود به شهر ارومیه با مسئولان ورزشی، سیاسی، اجتماعی استان آذربایجان غربی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و دیگر اعضای این مجموعه، در سفری یک روزه برای بازدید از شرایط اردوی تیم ملی وزنه برداری جوانان به شهرستان ارومیه سفر کرده بودند در بدو ورود به همراه عبدالله چمن گلی مدیر کل ورزش و امور جوانان استان آذربایجان غربی در گلزار شهدای این استان حضور یافتند و به مقام والای شهدای این شهر ادای احترام کردند.

 

سپس رییس فدراسیون، با حجت الاسلام سید مهدی قریشی امام جمعه ی شهر ارومیه و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و همچنین علیرضا رادفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار دیدار وگفت وگو کرد.

 

 

همچنین در این سفر رییس فدراسیون با حضور در محل اداره کل ورزش و امور جوانان استان آذربایجان غربی در مجمع عمومی هیات وزنه برداری این استان حضور یافت. در ادامه نیز وی دیداری با پیشکسوتان وزنه برداری و ورزشی در دفتر دکتر چمن گلی مدیر کل ورزش و امور جوانان داشت.

گفتنی است در حاشیه این دیدار از حمایت های مالی هتل آریا و نیز شرکت ساختمانی قوام ساز امیر کبیر تقدیر و قدردانی شد.

لازم به ذکر است؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به همراه حسین مقامی دبیر فدراسیون و دکتر داود باقری رییس کمیته پزشکی فدراسیون در سالن تمرینی خانه وزنه برداری شهر ارومیه حاضر شدند و از شرایط اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری جوانان بازدید به عمل آوردند.