چهارشنبه, 24 شهریور,1395

سطح مسابقات کشوری در حد مسابقات نوجوانان جهان بود

داودی:می خواهم رکورد جهان را به نام ایران ثبت کنم

سطح مسابقات کشوری در حد مسابقات نوجوانان جهان بود
وزنه بردار ملی پوش نوجوانان کشورمان در خصوص شکستن رکورد نوجوانان در مسابقات جهانی گفت:امیدوارم بتوانم در مسابقات جهانی مالزی رکورد جهان را جابجا کنم و رکوردهای دسته فوق سنگین نوجوانان به اسم ایران ثبت شود.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
علی داودی وزنه بردار تیم ملی نوجوانان کشورمان در خصوص رکورد شکنی اش در رقابت دسته 94+ کیلوگرم مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور(رده سنی16 و17 سال) در مراغه گفت: خدا را شکر می کنم که توانستم رکورد ایران را در مسابقات قهرمانی کشور در دسته به اضافه 94 کیلوگرم جابجا کنم و تا حدودی به رکورد جهان نزدیک تر شوم. البته امیدوارم بتوانم در مسابقات جهانی مالزی رکورد جهان را جابجا کنم و رکوردهای دسته فوق سنگین نوجوانان به اسم ایران ثبت شود.

وی در خصوص سطح مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور تصریح کرد: امسال سطح مسابقات کشوری در حد پیکارهای نوجوانان جهان بود. رقابت در تمام اوزان بسیار جذاب و دیدنی دنبال شد تا جاییکه کیفیت رقابتها نسبت به سال های گذشته در رده سنی نوجوانان ارتقاء پیدا کرده بود.

داودی در خصوص عملکردش در حرکات یکضرب و دوضرب تاکید کرد: در حرکت یکضرب عملکرد موفقی داشتم و سه حرکت را به خوبی مهار کردم. در حرکت دوضرب نیز برای ثبت وزنه های 219 و220 کیلوگرم انرژی کافی را نداشتم اما در تمرینات وزنه 220 کیلویی را چندین مرتبه بالای سر برده بودم.

قهرمان نوجوانان کشور در خصوص کادر فنی تیم ملی وزنه برداری اضافه کرد: محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری و اکبر خورشیدی و علیرضا امینی فر مربیان کادر فنی تیم ملی نوجوانان یکسال به طور شبانه روزی برای من و دیگر بچه های ملی پوش زحمت کشیدند و امیدوارم که بتوانیم با عملکرد ایده ال جواب زحمات بی دریغ این عزیزان را بدهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تشکر ویژه ای از علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری، کادر فنی تیم ملی و خانواده عزیزم دارم که خیلی برای بنده زحمت می کشند و امیدوارم که با طلا و رکورد جهان پاسخ زحمات ها آنها را به خوبی بدهم.