چهارشنبه, 18 اردیبهشت,1398

سرپرست فدراسیون از تمرین تیمهای پایه بازدید کرد

با حضور در تمرینات نوجوانان و جوانان

سرپرست فدراسیون از تمرین تیمهای پایه بازدید کرد

سرپرست فدراسیون وزنه برداری بعدازظهر امروز در اردوی ملی پوشان تیمهای پایه حضور یافت و از نزدیک شاهد تمرین آنها بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، علیرضا خسروی سرپرست فدراسیون بعد از ظهر امروز (چهارشنبه هجدهم اردیبهشت ماه) به همراه دکتر داود باقری نایب رئیس، محسن بیرانوند دبیر، محمدرضا کاظمی نژاد مدیر تیمهای ملی پایه و جعفر قدرتی بازرس فدراسیون در اردوی تیمهای ملی نوجوانان و جوانان حضور پیدا کرد و از نزدیک شاهد تمرینات ملی پوشان تیمهای پایه ای کشورمان بود.

سرپرست فدراسیون وزنه برداری ابتدا از تمرین تیم ملی نوجوانان بازدید به عمل آورد و ضمن دیدار با ملی پوشان این رده سنی به آنها، گفت: بدانید که شما قهرمانان آینده این کشور هستید که باید پرچم ایران را در میادین و رقابتهای بین المللی بالا ببرید.

سپس وی در تمرین تیم ملی جوانان حاضر شد و ضمن آرزوی موفقیت برای آنان، اظهار داشت: با تمام قدرت و تلاش خستگی ناپذیر خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات پیش رو آماده کنید و به طبع مسئولان ورزش کشور در هر شرایطی از امیدها و آینده های وزنه برداری ایران حمایت و پشتیبانی خواهند کرد.

همچنین ساعاتی قبل، خسروی با مسئولان کمیته ها و واحدهای مختلف فدراسیون جلسه ای داشت و نکاتی را برای کارکنان عنوان کرد. 

تیم ملی جوانان کشورمان هم اکنون در آخرین مرحله اردوی آماده سازی، خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می کنند که این رقابتها از 7 تا 18 خردادماه در کشور فیجی برگزار می شود.