دوشنبه, 19 تیر,1396

سرمربی نیروی زمینی:امسال رقابت نزدیکی را بین تیم ها شاهد هستیم

عباسی: برگزاری مرحله نخست لیگ جوانان رضایت بخش بود

سرمربی نیروی زمینی:امسال رقابت نزدیکی را بین تیم ها شاهد هستیم
سرمربی تیم وزنه برداری نیروی زمینی ارتش اعتقاد دارد؛ افزایش تعداد تیم ها در لیگ جوانان، باعث نزدیکتر شدن رقابت بین تیم های شرکت کننده شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ داود عباسی سرمربی تیم وزنه برداری نیروی زمینی ارتش در خصوص برگزاری مرحله نخست لیگ جوانان به میزبانی باشگاه نیروی زمینی ارتش در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی گفت: با حمایت های علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری مرحله نخست لیگ جوانان به نحو مطلوب و به گونه ای برگزار شد که تا به امروز در این رده سنی شاهد آن نبودیم. وزنه برداران، مربیان و مسئولان از لیگی که در حد و اندازه های رقابت های بین المللی برگزار شد، رضایت کامل داشتند.

وی ادامه داد: در رقابت های جهانی معمولاً از سالن های ورزشی چند منظوره برای مسابقه استفاده می کنند اما تالار وزنه برداری آزادی، سالن اختصاصی وزنه برداری است و به بالا رفتن کیفیت مسابقه به ما کمک کرد. در مسابقات بین المللی از یک ال ای دی استفاده می شود ولی در مرحله نخست لیگ جوانان از 4 عدد ال ای دی بزرگ استفاده کردیم.

عباسی در خصوص افزایش تیم ها در لیگ وزنه برداری جوانان گفت: لیگ جوانان در سال 96 با حضور 7 تیم برگزار می شود و افزایش تعداد تیم ها نسبت به سال های گذشته باعث نزدیک تر شدن رقابت های لیگ شده است.

سرمربی تیم وزنه برداری نیروی زمینی ارتش در خصوص فعالیت های تیمش این گونه توضیح داد: وزنه برداری در نیروی زمینی جایگاه ویژه ای دارد، فرمانده محترم نیروی زمینی نسبت به وزنه برداری و رشته های انفرادی نظری مثبت دارند. با حمایت های فرمانده محترم نیروی زمینی ارتش و مدیریت تربیت بدنی در هفته های آینده عملکرد بهتری خواهیم داشت.برهمین اساس از فرماندهی محترم نزاجا و ریاست محترم فدراسیون وزنه برداری برای برگزاری باشکوه مسابقات تشکر و قدردانی می کنم.