چهارشنبه, 21 تیر,1396

سرمربی تیم نور: وزنه برداران با استعداد را به سطح اول کشور معرفی می کنیم

شیرزادی: حمایت مالی از تیم ها باعث پویایی لیگ می شود

سرمربی تیم نور: وزنه برداران با استعداد را به سطح اول کشور معرفی می کنیم

شیرزادی سرمربی تیم وزنه برداری نور همدان گفت: با حضور در لیگ جوانان، در آینده استعدادهای ناب شهر خود را به سطح اول وزنه برداری کشور معرفی می کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمدرضا شیرزادی سرمربی تیم وزنه برداری نور همدان در خصوص مرحله اول لیگ وزنه برداری رده سنی جوانان که به میزبانی تالار وزنه برداری آزادی برگزار شد، گفت: مرحله اول لیگ وزنه برداری جوانان بسیار عالی و در سطح مسابقات جهانی برگزار شد.تیم های با تمام قدرت در این مسابقات ظاهر شدند و اگر اسپانسرها وحامیان مالی به رشته وزنه برداری ورود پیدا کنند، لیگی پویا و قدرتمندی خواهیم داشت.

وی در خصوص پخش مستقیم رقابت های وزنه برداری تاکید کرد: پخش زنده مسابقات برای پیشبرد این رشته المپیکی و مدال آور، تاثیر مثبتی را به جای خواهد گذاشت و باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای رقابت وزنه برداران می شود. با پخش این رقابت ها، خانواده ها و علاقمندان بیشتر از رشته ورزشی وزنه برداری شناخت پیدا می کنند.

شیرزادی در خصوص برگزاری لیگ جوانان به صورت متمرکز و سه مرحله ای تصریح کرد:کمیته لیگ فدراسیون وزنه برداری به دلیل همکاری بیشتر با تیم های شرکت کننده، مسابقات لیگ جوانان را به صورت متمرکز برگزار می کند و این موضوع می تواند برای آماده سازی هر بهتر ملی پوشان برای رقابت های بین المللی موثر باشد. 

سرمربی تیم نور همدان در خصوص برنامه ریزی برای آینده وزنه برداری استان همدان خاطرنشان کرد: برای پیشرفت وزنه برداری استان همدان در لیگ جوانان فصل 96 شرکت کردیم و سعی داریم با میدان دادن به نوجوانان و جوانان شهرستان همدان، استعدادهای ناب را به سطح اول وزنه برداری کشور معرفی کنیم. 

وی در پایان یادآور شد: از دکتر محمد زارعی رئیس هیئت وزنه برداری استان همدان و آقای امیرحسین حسنی به جهت حمایت و فرصتی که در اختیار تیم نور همدان قرار دادند تشکر و قدردانی می کنم.