پنجشنبه, 09 اردیبهشت,1395

سرمربی تیم ملی بهترین وزنه ها را برای من انتخاب کرد

میری: از وزن کم کردن های متوالی ضربه خوردم

 سرمربی تیم ملی بهترین وزنه ها را برای من انتخاب کرد
وزنه بردار دسته 77 کیلوگرم تیم ملی ایران در پیکارهای قهرمانی آسیا گفت: طی سه سال گذشته به طور مدام در این وزن در حال وزن کم کردن هستم که این موضوع من در تاشکند ضربه خوردم چرا که انرژی کافی را نداشتم.
علی میری در گفت و گویی افزود: من نیز اشتباه کردم این موضوع را با سرمربی تیم ملی ایران در میان نگذاشتم و امیدوارم بتوانم در مسابقات آینده با صلاحدید مربیان به دسته 85 کیلوگرم بیایم تا مدال های خوبی بتوانم برای کشورم بگیرم.
وی در پاسخ به این سئوال با توجه به از دست دادن فرصت حضور در المپیک یادآور شد: به طور حتم هیچ ورزشکاری دوست ندارد در مسابقات عملکرد روز گذشته من را داشته باشد و حذف شود و از سوی دیگر من به عنوان ورزشکار و همچنین سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی همه تلاش خودمان را انجام دادیم و بهترین وزنه ها را سرمربی تیم ملی برای من انتخاب کرد اما من اشتباه کردم و ضعف بدنی خودم را با سرمربی تیم ملی در میان نگذاشتم و نتوانستم در حرکت دو ضرب وزنه 180 کیلوگرمی را بالای سرببریم.
این وزنه برداری ارومیه ای تیم ملی ادامه داد: سه سال پیش من در دسته 85 کیلوگرم بودم و حتی در مسابقات جوانان کشور در قم نیز شرکت کردم که در آن زمان با صلاحدید کادر فنی من به یک دسته پایین تر یعنی 77 کیلوگرم آمدم.
وی بیان داشت: هر چند در پیکارهای وزنه قهرمانی جوانان جهان در سال 2015 در لهستان مدال نقره گرفتم اما عدم موفقیت من در رقابت های قهرمانی آسیا در تاشکند بزرگترین ضربه برای من بود و امیدوارم که سایر ملی پوشان در روزهای آینده نتیجه لازم را بگیرند.
میری ادامه داد: روحیه سایر ملی پوشان بسیار خوب است و امیدوارم در روزهای آینده شاهد موفقیت سایر وزنه برداران تیم ملی باشیم.
علی میری نماینده وزن 77 کیلوگرم ایران در چهل و ششمین دوره رقابت های وزنه برداری قهرمانی سال 2016 آسیا روز گذشته (چهارشنبه) به روی تخته رفت که در حرکت یک ضرب وزنه 151 کیلوگرمی را بالای سربرد اما در حرکات دو ضرب نتوانست وزنه 180 کیلوگرمی را بالای سرببرد و از دور مسابقات کنار رفت.