یکشنبه, 14 آذر,1395

سرمربی تیم ملی بزرگسالان:

وزنه‌برداری زنجان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است

سرمربی تیم ملی بزرگسالان:

انوشیروانی معتقد است؛ در جایگاه سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری تلاش دارم تا از ظرفیت بالایی وزنه‌برداری استان زنجان هر چه بیشتر استفاده کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان با تأکید بر اینکه بر روی استان زنجان تعصب دارد، تصریح کرد: حضور در استان زنجان باعث خرسندی‌ام است. پیشرفت‌های خوبی در ورزش وزنه‌برداری استان زنجان رخ داده که باید این پیشرفت مورد تحسین قرار گیرد. ورزش وزنه‌برداری استان زنجان می‌تواند در میادین مختلف از سطح ملی تا برگزاری مسابقات آسیایی و جهانی هرچه بیشتر مطرح شود.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری با بیان اینکه امید است تا استان زنجان در همه رشته‌های ورزشی در کشور خوش درخشیده و موفقیت کسب کند، اضافه کرد: این امیدواری برای رشته وزنه‌برداری بسیار زیاد بوده و امیدواریم که در آینده، این رشته ورزشی در استان زنجان هرچه بیشتر رشد و تعالی پیدا کند. در جایگاه سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری تلاش دارم تا  از ظرفیت وزنه‌برداری استان هر چه بیشتر استفاده کنم.

انوشیروانی در ادامه با تقدیر از عملکرد علی نصرتی پیشکسوت و مربی وزنه‌برداری استان زنجان، گفت: من با علی نصرتی ارتباط نزدیکی داشته و وی تلاش می‌کند تا قهرمانان وزنه برداری استان زنجان را به سطح ملی و بین‌المللی و تراز بالایی برساند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری با اشاره به موفقیت‌های اخیر رشته وزنه‌برداری استان زنجان در سطح ملی و بین‌المللی، افزود: طی ماه‌های گذشته در سطح بین‌المللی شاهد درخشش حسین سلطانی وزنه‌بردار نوجوان زنجانی بودیم که موفق شده تا عناوین بسیار خوبی را کسب کند.

وی با بیان اینکه تا جایی که بتوانم از قهرمانان وزنه‌برداری استان زنجان استفاده می‌کند، اظهار کرد: خوشبختانه استان زنجان در رشته ورزشی وزنه‌برداری از ظرفیت بسیار خوب و بالایی برخوردار است.وزنه‌برداری استان زنجان به ویژه در وزن‌های سبک و وزن‌های میانی از ظرفیت و استعدادهای فراوانی برای معرفی به کشور برخوردار است.

انوشیروانی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با توجه به اهدافی که برای رشته وزنه‌برداری تعریف شده، این رشته ورزشی با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به این اهداف در آینده دست پیدا کند.