🔸
▫️به گزارش روابط عمومی هیات استان فارس؛سجاد انوشیروانی در حاشیه سفر به شیراز برای ورزشکاران حاضر در اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان وزنه‌برداری صحبت کرد.او در ابتدا گفت:«ما دائماً روند پیشرفت شما را رصد می‌کنیم و می‌دانید که روی شما سرمایه‌گذاری انجام شده است. پس باید تمام تمرینات‌تان هدفمند باشد و هیچ روزی برای رفع تکلیف نگذرد.»
▫️انوشیروانی ادامه داد:«نظمی که در این اردو حاکم است خیال ما را راحت کرده و از همه عزیزان و مربیانی که برای ایجاد این فضا زحمت کشیده‌اند تشکر می‌کنیم.
 حتی وقتی که می خوابید و می‌خورید، باید برای آینده‌ای که می‌خواهید بسازید فکر کنید و برای آن اساسا تصمیم بگیرید.مسابقه هایی پیش روی شماست که می‌توانند  خودتان را به دنیا نشان بدهید.»
 ▫️رییس فدراسیون وزنه‌برداری ادامه داد:«روزبه‌روز دارید به موفقیت نزدیک‌تر می شوید و باید برای تحقق این امر تلاش کنید. ما هم در فدراسیون همه چیز را مهیا می کنیم و مطمئن باشید رفته‌رفته وضعیت بهتر خواهد شد. خودمان هم قبول داریم هنوز ایده آل نیستیم ولی  تمام و کمال پشتیبان شما هستیم.»
▫️انوشیروانی در پایان گفت:«شما چکیده‌ای از افرادی هستید که در این مدت پالایش شدند و امروز همه شما باید برای به ثمر رسیدن این تلاش‌ها، همه وجودتان را بگذارید و به هیچ چیزی غیر از موفقیت فکر نکنید.
 کار شما در حال نتیجه دادن است و نتیجه اصلی را هم در مسابقات خواهید دید. همه با انرژی محکوم به این هستیم که در چارچوب قوانین و مقررات کادرفنی عمل کنیم.»