ﺳﻪشنبه, 08 تیر,1395

زارعی:

تفلیس نخستین میدان بین المللی ام است

زارعی:
مصطفی زارعی تنها نماینده استان مرکزی در تیم ملی است که از سال ۱۳۸۹ به وزنه برداری آمده و رقابتهای جهانی گرجستان نخستین میدان بین المللی اوست.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
مصطفی زارعی وزنه بردار دسته ۷۷ کیلوگرم کشورمان در خصوص شرایط تمرینات تیم ملی جوانان در اردوهای داخلی قبل از اعزام به مسابقات جهانی گرجستان گفت: خدا را شکر می کنم مدتی که در اردوی تیم ملی حضور داشتم آسیب جدی ندیدم تا توانستم تمریناتم را زیر نظر سجاد انوشیروانی سرمربی، وحید ربیعی و فراز رامهرمزی مربیان زحمتکش تیم ملی انجام بدهم وبه این مرحله برسم که یکی از اعضای تیم ملی در مسابقات جهانی گرجستان باشم.

وزنه بردار ۷۷ کیلوگرمی تیم ملی جوانان در خصوص وضعیت تمرینی در تفلیس محل برگزاری مسابقات جهانی جوانان تصریح کرد: تمرینات از روز نخست که وارد گرجستان شدیم با انگیزه و شاداب دنبال شد. آب وهوای تفلیس با آب وهوای تهران فرق زیادی ندارد ومشکلی از نظر تغییر آب وهوا نداریم.

زارعی در خصوص آمادگی جسمانی خود اظهار کرد: تمرینات چند روز اخیرم در تفلیس بسیار خوب بوده است و از نظر آسیب دیدگی هم مشکل خاصی نداشتم.

وی در خصوص نتیجه گیری در مسابقات جوانان جهان گفت: با توجه به این که نخستین مسابقه بین المللی ام رو تجربه می کنم، شناخت زیادی از حریفانم ندارم.تمام سعی وتلاشم این است تا وزنه های خوبی را بتوانم بالای سر ببرم و امتیاز در خوری را  برای تیم ملی کسب کنم.