شنبه, 12 اسفند,1396

زارعی: نظر مثبت کادر فنی را جلب می کنم

ملی پوش دسته 94 کیلوگرم: برخواه سابقه خوبی در مربیگری دارد

زارعی: نظر مثبت کادر فنی را جلب می کنم
محمد زارعی ملی پوش وزنه برداری کشورمان گفت: برای جلب نظر کادر فنی و کسب بهترین نتیجه، تمام تلاشم را انجام می دهم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمد زارعی ملی پوش دسته 94 کیلوگرم بزرگسالان کشورمان که هم اکنون از سوی محمدحسین برخواه به نخستین مرحله اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شده است در خصوص شرایط این مرحله از اردوها می گوید: شرایط برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان در چند روز اول که کمپ تیم های ملی تهران مستقر بودیم مناسب دنبال شد و در حال حاضر نیز که تمرینات به بندرماهشهر منتقل شده است از نظر آب و هوای شرایط ایده آلی برای آماده سازی نفرات اردونشین مهیاست. امیدوارم این مرحله با تمرینات خوب، پیشرفت چشمگیری در افزایش رکوردهای شخصی تمامی نفرات حاصل شود.

وی در خصوص سرمربی جدید تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: محمدحسین برخواه سابقه خوبی در مربیگری دارند و در دو رده نوجوانان و جوانان هم نتیجه عالی گرفتند.در کنار وی مربیان پرتجربه ای مثل خورشیدی و جباری حضور دارند که کادر خوبی را تشکیل داده اند. به طور حتم کادر فنی برای آمادگی هر چه بهتر نفرات ملی پوش، تفکرات و برنامه های خوبی را پیش بینی کرده اند.

زارعی در خصوص کسب نتایج عالی در این مرحله از اردوها گفت: ورزش حرفه ای پیش بینی قطعی ندارد ولی برای جلب نظر کادر فنی و گرفتن بهترین نتیجه تمام تلاشم را به کار می بندم و به این امید در اردو حاضر شدم که بهترین نتیجه را بگیرم.

وی در پایان گفت: فدراسیون تمام تلاشش را انجام می دهد تا اردوها به بهترین شکل پیش برود و نفرات در شرایط خوبی باشند، در کنار فدراسیون نیز هیئت وزنه برداری استان و اداره کل ورزش و جوانان قطعا باید از ورزشکار استانشان حمایت بیشتری کنند تا بدون دغدغه و استرس برای موفقیت قدم بردارند.