یکشنبه, 22 فروردین,1395

رییس کمیته پزشکی در اردوی تیم ملی جوانان

دکترباقری: هیچ مشکل پزشکی در تیم ملی جوانان وجود ندارد

رییس کمیته پزشکی در اردوی تیم ملی جوانان

رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری که برای بازدید از اردوی تیم ملی جوانان به شهر ارومیه سفر کرده  است در این رابطه گفت: وضعیت اردوی جوانان در شهر ارومیه مناسب است و هیچ مشکل پزشکی در تیم ملی جوانان وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دکتر  داود باقری رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در خصوص بازدید از اردوی تیم ملی جوانان  در استان آذربایجان غربی گفت: به منظور آماده سازی تیم های ملی و همچنین مراقبت از وزنه برداران در جهت حفظ سلامتی نفرات تیم ملی جوانان کشورمان بازدیدی از اردوی این تیم در ارومیه داشتم.از نزدیک با وضعیت تمرینی آشنا شدم.

باقری در خصوص میزبانی شهر ارومیه تصریح کرد: وضعیت میزبانی مناسب بوده و امکانات لازم در اختیار ملی پوشان قرار داده شده است. از بابت امکانات پزشکی، تغذیه و مسائل مربوط به موارد پزشکی مشکلی وجود ندارد. باید از مسئولان ورزشی ارومیه و به خصوص بابک مرادزاده رییس هیات وزنه برداری استان آذربایجان غربی، تشکر کنم که زحمات زیادی را برای برپایی این اردو کشیدند.

وی در خصوص آسیب دیدگی وزنه برداران در اردوی ارومیه خاطرنشان کرد: علیرضا دهقان  با کمی آسیب دیدگی مواجه شده  که با مراقبت های پزشکی و تمرین سبک به وضعیت گذشته خود باز می گردد و جای هیچ نگرانی نیست.